Jak odzyskać przypadkowo usunięte ważne pliki?

Witam mam taki problem przypadkiem usonołem bardzo ważne zdjęcia miałem je w folderze z gra (miałem tam wszystkie zdjęcia) było tam moje wszystkie zdjęcia z wszystkich wakacji ślubu kuzynki itp… na płytce mam tylko zdjęcia z wakacji :frowning: a wiec odinstalowałem ta grę gdzie miałem te zdjęcia kilka dni temu dzisiaj chciałem se pooglądać i dopiero teraz se przypomniałem ze usunołem te grę i wszystkie foldery zdjęcia też znikły próbowałem już kilku programów żeby je odzyskać lecz w ogóle ich nie rozumie wszystkie po angielsku i niema żadnej instrukcji:( szukam jakiegoś prostego w obsłudze programu żeby odzyskać zdjęcia lub gdyby ktoś mi mógł wytłumaczyć jak się jakimś dobry programem obsługiwać HELP

Quii , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Tym programem zobacz jesli nie zostały nadpisane http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … overy+1.47

Programy do odzyskiwania:

:arrow: PC Inspector File Recovery

:arrow: Instrukcja

Dodatkowo: PC Inspector Smart Recovery

EasyRecovery <-- Tylko do podglądnięcia, czy dane są

Get Data Back <-- podobnie

PS Tylko niczego nie zapisuj na tej partycji, gdzie są/były te pliki.

“Bezpłatny program, który umożliwia odzyskanie skasowanych plików graficznych z kart pamięci” czytanie nie boli napisałem ze miałem te zdjęcia na kompie w folderze z grą lecz grę odinstalowałem i zdjęcia tez znikły szukam programu do odzyskania zdjęć nie z karty pamięci lecz dysku twardego

Quii , Na przyszłość - nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym najpierw sprawdź, później pisz.

Jako OT - kosz.

Czytac umiem tak pisze ale ten program bardzo ładnie odczytuje z dysku

W ostatnim numerze PC Format (NR 12) jest pełna wersja programu Search and Recover 5.0 ,który służy między

innymi do odzyskiwania utraconych zdjęć i filmów.

zdjęcia odzyskałem dzięki programowi PC Inspector File Recovery dzięki cosik_ktosik! temat do zamknięcia