Jak odzyskać punkty przywracania systemu?

Witam! długo nie korzystałem z opcji przywracania systemu i gdy zaistniała konieczność skorzystania okazuje się że takowych brak.Czy mogę je jakoś odzyskać?

Z góry dziękuję za info.

Jak odzyskać? Skoro takowych nie zrobiłeś, ani system nie zrobił, ponieważ np. nic nie instalowałeś to takowych punktów nie ma… Nie można odzyskać czegoś czego nie było.

Problem w tym że takowe były tzw.punkty kontrolne systemu a teraz nawet nie można wyświetlić ubiegłego tygodnia i zobaczyć że tam są a jeszcze kilka dni temu bez problemu można było to zrobić, cofnąć się o 90dni bo po tylu system ma je usuwać.

W takim razie ktoś musiał wyłączyć w Twoim komputerze tę funkcję… Potrzebuje ona trochę miejsca na dysku i niektórzy ludzie wyłączają ją. Nic innego nie przychodzi mi do głowy :wink:

Wielce prawdopodobne bo przez weekend kompem “bawiła” się siostrzenica.Gdzie można te opcję włączyć bo może cały czas jest wyłączona?Czy można jakoś odzyskać te punkty przywracania które były już przed ewentualnym wyłączeniem funkcji przywracania?

a w jakim celu chcesz to odzyskać? czyżby system ci nawalał i chcesz wrócić do poprzednich ustawień

:slight_smile:

Dokładnie tak.Komp strasznie wolno chodzi,do tego ciągle pojawia mi się brak jakichś kodeków przy odtwarzaniu filmów lub uszkodzone pliki ze zdjęciami i amatorskimi filmikami które miałem zgrane.Przy próbie instalacji paczki z kodekami wyświetla mi się error i przerywa instalację.Nie znam się zbytnio na komputerach więc wydało mi się że cofnięcie systemu będzie najlepszym rozwiązaniem i najłatwiejszym z mojego punktu widzenia.

Opcję można włączać/wyłączać tutaj: PPM na “Mój komputer” > Właściwości > Karta “Przywracanie systemu”.

1213.jpg

Sprawdź czy nie masz zaptaszkowanej zaznaczonej przeze mnie opcji :wink:

Ok. przywracanie jest włączone

To gitara :wink: Od dzisiaj będą Ci się tworzyć punkty przywracania.

Teraz załóż kolejny temat w związku z ledwo zipiącym kompem :stuck_out_tongue: