Jak oszukać system - ilość RAM

szukałem nawet jest jeden temat ale nie ma tam informacji dot. ilości RAM’u jest jak zmieniać procesor. Słyszałem że jest taki trick by system widział pamięć wirtualną jako kości RAM jak to się robi? Nie chciałbym odpowiedzi typu program nazywa się pójście do sklepu etc. Robie to w celu by zainstalować program który wymaga 1GB ramu a nie ma możliwości kupna 2-giej kości

ktoś Ci głupot nagadał, jak można oszukać ilość ramu jak ram jest dostępny przez system i szyne a plik wymiany przez system, może jest jakiś program ale on tylko spowolni system i nic na tym nie zyskasz. a poza tym ram jest wykrywany przez bios przy starcie systemu, a plik wymiany ustalany przez system w trakcie pracy i plik wymiany tylko spowalnia pracę systemu ale jest “złem koniecznym”, nieważne ile byś miał ramu, a jak go wyłączysz to jeszcze bardziej spowolnisz system. Nie wierz w żadne głupoty, że plik wymiany zastąpi ram bo czas dostepu do dysku jest mierzony w milisekundach, a dao ramu w nanosekundach, różnica jednej tysięcznej sekundy albo mniej.

Czyli nie ma możliwośći oszukania instalatora programu że mam więcej? wiem że np Viste ludzie mogli zainstalowac na 256

nie ma możliwości oszukać, ja też XP x lat temu xp instalowałem na 64 MB pamięci , ale chyba nie o to chodzi, jakoś to chodziło…