Jak otwierać okienka internetowe mając Windows NT

Dostałam komputer z Windows NT i Explorerem 6.0 i nie wiem co zrobić żeby otwierały mi się (ze stron internetowych) okienka ze zdjęciami albo HTTP.

:oops:

Dyć normalnie się otwierają (mam NT na serwie w pracy) :o

Co do zdjęć zobacz,czy w opcjach ustawień internetowych nie jest zablokowane wyświetlanie zdjęć

Mój komputer->Panel Sterowania->Opcje Internetowe->Zaawansowane

Ja mam chyba coś napsute, nie wiem co( opcje internetowe sprawdziłam są ok). Nie wiem czy dobrze opisałam swoj problem, ale to są takie okienka jak np: to które się pojawia po otwarciu srtony ae.krakow.pl. Mnie się ono nie otwiera. :?

Zainstaluj Firefoxa - IE nie jest bezpieczny,Flasha i Javę,brak Flasha i Javy powoduje niewykonywanie skryptów wyświetlających okna flash i obsługę chatów,bez Javy chaty nie będą działać

I to ma być rada rozwiązująca problem braku wyskakującego okienka Popup (bo o to chodzi w przypadku serwisu ae.krakow.pl) :?

Niedługo na zapalenie gardła będzie polecana zmiana przeglądarki :wink:

A co do meritum to może zablokowane są właśnie wyskakujące okienka popup? Myśle, że dobrze będzie jak sprawdzisz jakie masz ustawienia w menu: narzędzia -> opcje internetowe odnośnie blokowania wyskakujących okienek.

Na razie dzięki, spróbuję z waszymi pomysłami. :smiley: