Jak pakować WinRar'em?

Witam,

chciałbym, aby ktoś dostał ode mnie kilkanaście zdjęć i chciałbym wiedzieć jak spakować te kilkanaście fotek w jedną taką książeczkę WinRar ? Proszę o pomoc, bo nie wiem co gdzie jest w WinRar’ze i nie umiem tego zrobić. Chodzi mi, aby z tej książeczki wypakowywały się te zdjęcia, bo dodawać po jednym zdjęciu na serwer jest męczące ??

Proszę o pomoc w tej sprawie i pozdrawiam :slight_smile:

Wrzuć te fotki do jednego folderu. Weź prawym na folder/dodaj do archiwum/wybierasz najlepszą metodę kompresji i ok

http://demonstracje.instalki.pl/systemowe/WinRAR.php

Zaznaczasz wszystkie zdjęcia myszką: Lewy klawisz na pulpit przy zdjęciach, naciskając go bez przerwy zaznaczasz wszystkie zdjęcia, które chcesz dodać do archiwum. Po zaznaczeniu: Prawy przycisk myszki na folder->Dodaj do archiwum. Jeżeli chcesz podzielić archiwum na kilka części wybierasz z tej zakładki rozmiar woluminów. Jak nie to naciskasz Ok tylko.

Tworzysz nowy folder: Prawy przycisk myszki->Nowy Folder. Wrzucasz tam zdjęcia. Prawy przycisk myszki na folder->Dodaj do archiwum. Jeżeli chcesz podzielić archiwum na kilka części wybierasz z tej zakładki rozmiar woluminów. Jak nie to naciskasz Ok tylko.

Dzięki wszystkim za pomoc, bardzo proste to jest w sumie :slight_smile:

pozdrawiam