Jak pobierac pliki za pomoca LeechGet...?

…Zainstalowałem sobie ten właśnie program z mysla o szybszym ściąganiu plików z netu.Myślałem że każdy plik będzie pobierany automatycznie przez ten program,lecz u mnie pliki pobierane sa dalej przez managera Firefox-a.Moze da sie go jakos skonfigurować,chyba,że zasada działania jest inna niż myślałem?Pobrałem PlugIn do LechGet-a który integruje sie z Mozillą ale nic sie nie zmieniło.Proszę o pomoc.Dzięki

Aha jeszcze jedno jeśli juz ściągne jakis plik przez ten program to nie mogę ich otworzyć

czecho , jeśli chodzi o Firefoxa to wystarczyło zainstalować tylko rozszerzenie DownThemAll!.

dlaczego?? pokazuje się jakiś komunikat?? Możesz dać screena jak wyglądają te pliki??

Zainstaluj dodatek do Firefoxa, FlashGot. W jego opcjach wybierz LeechGet jako menadżer pobierania. Dzięki temu przed rozpoczęciem ściągania pliku będziesz mógł wybrać czy dany plik ma być pobierany przez LeechGet, czy też poprzez menadżer Firefoxa.

O to mi chodziło.Tak zrobiłem,ale z tego co widzę to wolniej pobiera przez LeechGet-a niz przez wbudowanego menedzera plików od Firefox-a.chyba jednak zostanę przy Firefoxie

Testowałem i wyszło mi że plik 11,5MB ściagało mi przez LeechGet-a ponad 4 minuty natomiast przez wbudowanego menagera Firefox 4 sekundy.T po co są w takim razie takie dodatki?

Olcia pytasz dlaczego nie moge otworzyć plików po sciągnięciu przez zaintalowany LeechGet,bo zamiast pełnego pliku ściaga mi sie index php

Jeszcze jeden problem…w opcjach FlashGot mozna niby ustawić menagera jakiego sie chce…no właśnie tak powinno chyba być bo wyskakuje tego dość sporo,jednak u mnie nie można z tej listy wybrać zadnego.Co zrobic abym mógł faktycznie wybierac sobie menagera pobierania?