Jak pobrać brakujący odcinek serialu?

Tu jest odcinek z serialu Alcatraz, jakim programem można to pobrać?
http://vider.info/vid/+fnm8m58

Nie ma z tym żadnego problemu, zestaw Firefox + Video DownloadHelper radzi sobie idealnie. (rozmiar pliku 186 MB)

W kilku wątkach zadajesz to samo pytanie i nie potrafisz się nawet pokwapić, aby przeczytać odpowiedzi z innych tematów. Tragedia.

Super, mam już Chrome i Operę.
i z tego powodu nie będę instalował jeszcze jedną przeglądarkę.

Tyle że wspomniany przez cedara program jest też pod chrome także nie ma kłopotu.

Jesteś tego pewien co piszesz?

to są sugerowane tematy na ten post:
Szukam syntezatora mowy, który nabiera wdech, jak ten z filmiku
Najlepszy program do aktualizacji sterowników
Jak zabezpieczyć plik tekstowy przed usunięciem?
Niestandardowe skalowanie obrazu - jakim programem?

A co to za dodatek do chrome?

VideoDownloadHelper - tu .

eyJmaWxlSUQiOiIxMDUwNzUiLCJjaGVja3N1bV9pZCI6IjYzOTQ5OCIsInByZW1pdW0iOmZhbHNlLCJsaW1pdF9yYXRlX2FmdGVyIjoxODd9.mp4 Niepowodzenie – Problem z serwerem
"http://stream2.vider.info/video_dummy2/eyJmaWxlSUQiOiIxMDUwNzUiLCJjaGVja3N1bV9pZCI6IjYzOTQ5OCIsInByZW1pdW0iOmZhbHNlLCJsaW1pdF9yYXRlX2FmdGVyIjoxODd9.mp4"
WZNÓW Pobrane przez Video DownloadHelper

nic z tego, nie idzie.
próbowałem kilka razy i to samo

wkleiłem do jdownloadera
"http://stream2.vider.info/video_dummy2/eyJmaWxlSUQiOiIxMDUwNzUiLCJjaGVja3N1bV9pZCI6IjYzOTQ5OCIsInByZW1pdW0iOmZhbHNlLCJsaW1pdF9yYXRlX2FmdGVyIjoxODd9.mp4"
i…niedostępny.

Tak, jestem pewna

Powiedz mi jeszcze, że to nie Twój temat…
Kolekcjonujesz, albo nawet udostępniasz, lewe materiały i jeszcze się wydzierasz…

Kończ waść, wstydu oszczędź!

I tam też nie pobrałem, szkoda faceta, którego masz (jeśli w ogóle).
Wygląda na to, że nie posiadasz żadnej wiedzy na ten temat tylko "jad"
i próbujesz się wyżyć, ale to nic nie pomoże, niektóre typy tak mają.
Proponuję “kafeteria.pl

Od tego czasu minęło 1,5 roku i są już nowsze sposoby na pobranie.

To nie instaluj ale wypadałoby abyś podał te informacje na samym początku.

Po co “nowsze” skoro “stare” są w tym przypadku całkowicie skuteczne i bardzo wygodne?

[quote=“sexy69bis, post:9, topic:525354”]
Niepowodzenie – Problem z serwerem

nic z tego, nie idzie.
próbowałem kilka razy i to samo

wkleiłem do jdownloadera […] i…niedostępny.[/quote]

Do nas masz pretensje za dodatek, który nie może pobrać, bo serwer z materiałem do pobrania ma często problemy ze stabilnym działaniem?

PS @BloodyEyes możesz wyjaśnić co masz do mnie i mojej pierwszej odpowiedzi w tym wątku?

Po wpisaniu “Alcatraz S01E06” w google z 4 linku możesz normalnie pobrać nawet w hd bez żadnych progamów… Tak trudno poszukać?

1 polubienie

Bardzo, dziękuję, faktycznie jest do pobrania.
Spróbuję go pobrać, może uda się do końca go pobrać.
Jest lepszej jakości, niż ten co ja znalazłem.

A rozwiązanie też znalazłem.
Podczas odtwarzania w Chrome plik ten zapisuje sie tu:
:\Google\Chrome\User Data\ChromeDefaultData\Pepper Data\Shockwave Flash\5AE2.tmp
i nie trzeba, żadnego programu do pobierania, które i tak nie działają.

@Cedar Nie mam nic do Ciebie, może bardziej do tego, że jako osoba udzielająca się na forum regularnie, wspomagasz takie roszczeniowe tematy. Wybacz - poniosło mnie. Fakt jest taki, że ten wątek jest bezużyteczny.

Skoro już temat ze ściąganiem filmów/muzyki, to czy są jakieś wtyczki do Edge ? I strona, gdzie można obejrzeć dobre bajki/anime i filmy odcinkowe, ewentualnie je pobrać ?