Jak pobrać nowe mapki do Gears of War na xbox360?

(Kratos91) #1

Kiedy chcę pobrać nowe mapki to wyskakuje mi coś takiego "Ten element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji". Co zrobić żeby mieć nowe mapki???????????????

Przenoszę do odpowiedniego działu.

(Mattixxxl) #3

Masz konto Gold? Dysk czy karta pamięci? Oraz czy masz może flash napędu zrobiony. Może trzeba wywalić zbęde pliki cecha z dysku/karty.

(Dankwi) #4

Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

(Kratos91) #5

Rian hehe rozumiem przecież, co napisałem, ale słyszałem, że idzie te mapki pobrać zmieniając jakoś numer IP tylko nie wiem jak:(

(Mattixxxl) #6

Tylko iż nie które mapy są za punkty MS. I jaki IP chcesz zmieniać? Wyczyść dysk/kartę. Sprawdz auktualizacje. Potem odpal GOW-a, extras i pobierasz mapki. Lub na na targowisku sobie pobierz. Specialnie sprawdzałem i wszystko sie ładnie pobiera. Czy z gry czy prosto z dasha. Acha na koncie mam 4000 pkt. MS.

(Kratos91) #7

właśnie sprawdziłem i pisze gratis czyli za darmo. Mam 4 Gb wolnego. nie mam 4000pkt. :?:

(Mattixxxl) #8

Chyba masz bajzel w plikach. X0 też czasem trzeba sprzątnąć. Aby to zrobić wystarczy wejść na zakładkę system i podświetlając ikonę HDD wcisnąć kombinację:

Y, X, X, LB, RB, X, X

Na pytanie Do you want to perform maintenance on your Xbox 360 storage devices? oczywiście odpowiedzieć tak. Usówa to aktualizacje dashu, gier. Trzeba pobrać na nowo. Save i profili nie wywala. (lecz są przypadki iż tak się stało) Acha dem też nie. Dodam od siebie iż save i profil lepiej mieć na karcie pamięci. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam!

Ps. sprawdz w dashu czy masz poprawnie skonfigurowany internet. Wiesz test zrób. #-o

ps.2. Za punkty kupujesz różne rzeczy w marketplace. Np. nowe mapy, gry acrade, piosenki do GH 3 itp.

(Kratos91) #9

Grendel_2006 nie jestem aż taki ciemny, co do xboxa w końcu mam do 7 mies. Internet jest dobrze, bo przecież gram w online GOW hehe. A z tymi punktami to wiem, że się kupuje rzeczy, ale te mapki są za darmo i mają najwyżej 300mb a wolnego miejsca mam ponad 4 GB(mam dysk 20gb i kartę pamięci) POZDRO