Jak pobrać nowe mapki do Gears of War na xbox360?

Kiedy chcę pobrać nowe mapki to wyskakuje mi coś takiego “Ten element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji”. Co zrobić żeby mieć nowe mapki???

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Masz konto Gold? Dysk czy karta pamięci? Oraz czy masz może flash napędu zrobiony. Może trzeba wywalić zbęde pliki cecha z dysku/karty.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania…

Rian hehe rozumiem przecież, co napisałem, ale słyszałem, że idzie te mapki pobrać zmieniając jakoś numer IP tylko nie wiem jak:(

Tylko iż nie które mapy są za punkty MS. I jaki IP chcesz zmieniać? Wyczyść dysk/kartę. Sprawdz auktualizacje. Potem odpal GOW-a, extras i pobierasz mapki. Lub na na targowisku sobie pobierz. Specialnie sprawdzałem i wszystko sie ładnie pobiera. Czy z gry czy prosto z dasha. Acha na koncie mam 4000 pkt. MS.

właśnie sprawdziłem i pisze gratis czyli za darmo. Mam 4 Gb wolnego. nie mam 4000pkt. :?:

Chyba masz bajzel w plikach. X0 też czasem trzeba sprzątnąć. Aby to zrobić wystarczy wejść na zakładkę system i podświetlając ikonę HDD wcisnąć kombinację:

Y, X, X, LB, RB, X, X

Na pytanie Do you want to perform maintenance on your Xbox 360 storage devices? oczywiście odpowiedzieć tak. Usówa to aktualizacje dashu, gier. Trzeba pobrać na nowo. Save i profili nie wywala. (lecz są przypadki iż tak się stało) Acha dem też nie. Dodam od siebie iż save i profil lepiej mieć na karcie pamięci. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam!

Ps. sprawdz w dashu czy masz poprawnie skonfigurowany internet. Wiesz test zrób. #-o

ps.2. Za punkty kupujesz różne rzeczy w marketplace. Np. nowe mapy, gry acrade, piosenki do GH 3 itp.

Grendel_2006 nie jestem aż taki ciemny, co do xboxa w końcu mam do 7 mies. Internet jest dobrze, bo przecież gram w online GOW hehe. A z tymi punktami to wiem, że się kupuje rzeczy, ale te mapki są za darmo i mają najwyżej 300mb a wolnego miejsca mam ponad 4 GB(mam dysk 20gb i kartę pamięci) POZDRO