Jak pobrąc plik wideo (quick Time) ze strony WWW?

Witam.

Czy wie ktoś jak pobrać plik wideo ze strony WWW, który wyświetla się przez Quick Time?? W internecie znalazłem jedynie wskazówki jak pobrać filmiki z Youtube.

Skorzystaj z URL Snooper aby przechwycić bezpośredni adres pliku .mov - potem ściągnij go za pomocą jednego z menedżerów pobierania.

Próbowałem zrobić to tym programem i jak wklejam adres do flashgat to pisze ze invalid.

Akurat nie korzystam z Flashget…

Kopiujesz właściwy adres?

urlsnooperho9.th.jpg downmovpc5.th.jpg downmovorbitfa2.th.jpg

http://img211.imageshack.us/my.php?imag … 22uxj8.jpg kopiuje to i wkleją do programu orbit ale ściąga mi sie jedynie odnośnik do tej strony, po pliku wideo ani śladu!!

Ech… widzę memebers

Czyżbyś był tam zarejestrowany?

Jak sprawdzałem, to co jest dostępne publicznie (bez rejestracji) możliwe jest też do ściągnięcia.

A jak jest z filmikami dostępnymi tylko dla zarejestrowanych… to już nie wiem.

tak jestem tam zarejestrowany, ale niestety nie da się ściągnąć tych filmików!

Może ten program pomoże? Format Quick Time też obsługuje, do tej pory był niezawodny i ściągał mi wszystko, co chciałem.

somekind bardzo ciekawy sposób reklamy swojej stronki i programu. Teraz będziesz dopisywać z tego co widzę, ten post do innych tematów

Owszem, dopisałem swój post do kilku tematów dotyczących YouTube.

Nie zauważyłem, żeby było to sprzeczne z regulaminem, jeśli jest, to proszę mnie poprawić.

Można to nazwać reklamą, ale jakby nie patrzeć, ja na tym nic nie zarabiam :slight_smile: Moim celem jest tylko i wyłącznie bezinteresowna pomoc innym użytkownikom.

Pozdrawiam.