Jak pobrać Project Draw? lub jakiś program PROSTY do rysowania schematów

W internecie jest napisane że jest to darmowa aplikacja Project Draw ale nigdzie nie mogę jej pobrać. Czy ktoś ma jakieś źródło z czego można to pobrać, bo na stronie autodesk wyskakuje błąd 404.

 

 

Może ma ktoś jakiś program do rysowania schematów elektrycznych (rezystory cewki itd.) prosty w obsłudze i łatwo dostępny?

Teraz nazywa się to AutoCAD WS i działa jako aplikacja w chmurze. Zerknij też na TinyCAD.

Dzięki. To teraz jak to się pobiera tego AutoCAD WS? Do pobrania mam tylko jakieś wersje 360.

Z tego co zrozumiałem, rejestrujesz się u nich, pobierasz apkę i pracujesz przez nią. Czyli wymaga połączenia z siecią. To właśnie to 360. Ten projekt ewoluował, najpierw było Project Draw, potem Project Butterfly potem Autocad WS i wreszcie przemianowali na Autocad 360.

 

Edit: Wymaga windowsa 8.1 Link do pobrania jest tutaj.

Aha, ja mam W7 i pobrałem to coś http://knowledge.autodesk.com/support/a360/downloads/caas/downloads/content/autodesk-360-desktop-download-and-release-notes.html wersji 64b

Właśnie dotarłem do tej strony. To powinno być to samo tylko bez “metro look”

Nie wiem o co chodzi, ale odpaliłem zalogowałem się i działa to przez przeglądarkę, ale nie mogę odpalić okna żeby coś rysować.

 

 

Edyt.

Szukam jakiegoś prostego programu do rysowania, który podaje wymiary i nie jest skomplikowany taki lepszy PAINT.

Zerknij na drugi program, który zalinkowałem w moim pierwszym poście. Są cewki, są rezystory i masz podane wymiary.

No wiem widziałem, wszystko pięknie, tylko to jest schemat ideowy, a ja potrzebuje taki zastępczy, wszystko na prostokątach/kwadratach, z wymiarami, np. pomieszczenia i najlepiej jakby było tam siatka, bo muszę rozmieścić przyrządy w tej samej odległości. Dlatego ten autocad project draw (teraz 360)by się nadawał idealnie ale tak jest tam pokręcone że nawet nie wiem jak go odpalić. To będę musiał się męczyć z AutoCadem co w ogóle mi się z nim ciężko pracuje i paintem.

 

EDYT

Dobra znajomy mi zapodał linka programu “Schemeit”.

 

Dzięki za wszystko ten TIND też się przyda w czym innym.