Jak podkręcić Geforca 2?


(Ks Kamilp Nr 8) #1

Jak podkrecic ta karte graficzna? Mam dokladnie Geforce 2 Mx 400 64mb.

Czy to ma być sprawdzona porada????

Przenoszę :arrow: Problemy

UpDate:

fiesta


(system) #2

Mam identyczną karte. W poprzednich wersjach sterowników(około 28.25) dało sie podkręcić w opcjach karty a w najnowszych już tej opcji niema. :frowning:


(Ks Kamilp Nr 8) #3

Ok ale czekam na inne porady bo chcem miec najnowsze sterowniki.

Ale dzx mimo wszystko...


(Madafaker) #4

Spróbuj robić eksperymenty programem "PowerStrip"...po wejściu na stronę pobierz wersję "International"...jest wersja PL...aplikacja dokonale zdaje egzamin przy rozsądnym podkręcaniu.... 8)

http://www.entechtaiwan.com/util/ps.shtm


(Ks Kamilp Nr 8) #5

Dzieki, a mozesz mi podpowiedziec jakas optymalna konfiguracje?


(system) #6

Nie podkręcaj więcej niż 15% bo sie sypie grafika


(bolo6) #7

Polecam lekturę http://www.enter.pl/archiwum/tekst.asp? ... skanie.htm


(system) #8

A czy ktoś był tutaj: :smiley:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=908


(Ks Kamilp Nr 8) #9

Dzieki wielkie !!


(system) #10

Ja na swoim starym poczciwym GeForce 2MX miałem częstotliwość rdzenia na 200MHz (domyslnie 175), a pamięc na 195MHz (166). Twoja karta jest bardzo podobna i ma chyba nawet takie same taktowania... Więc spróbuj ustawic na tyle. Mnie, jak dawałem więcej, zaczynały wyskakiwać "artefakty"...

PS. Czemu zniknął Twój post :?:


(fiesta) #11

Odpowiedź prosta i prozaiczna. Pomino wielu moich monitów do Jamaiki o nie pisanie dwóch postów jeden pod drugim dalej nagminnie to robi. Więc może kasowanie jego postów odniesie pożądany efekt.


(system) #12

Moderatorze, fiesta... Jak Ci to przeszkadza, to poprawiaj , albo daj spokój , bo to zakłóca jedynie prowadzenie dyskusji i rozwiązywanie problemów :evil: Gdybym pojawił się parę chwil później, nie przeczytałbym wszystkiego :!: :!:

Zweryfikuj swoje zachowanie, bo niedługo na forum nie będzie można normalnie pisać, bo się będziecie doczepiać do szczegółów. Jesteście od porządku, jednak Ty go w tej chwili źle pojmujesz :!:

Po drugie wyluzuj, boś spięty ostatnio :stuck_out_tongue:

I nie odniesie, bo mimo że nie powinien tak robić, to on sam z czasem zacznie tej opcji używać, a Twe działania tego nie przyspieszą.


(fiesta) #13

Userze Pawek jeżeli masz zastrzeżenia do mojego postępowania proszę skargi zgłaszać do Administracji a nie przeprowadzać zbyteczne dyskusje w najmniejszym stopniu nie związane z tematem topica. Nie raz już była o tym mowa że od tego jest PW.


(Ks Kamilp Nr 8) #14

Hehe ladnie ladnie...

Częstotliwosc taktowania ukladu mam ustawiona na 190 Mhz, a czestotliwosc taktowania pamieci na 350 Mhz, czy tak jest dobrze?