Jak podkręcić gforce fx5200

Witam.

Tak jak w temacie, a raczej posiadam program RivaTuner i mam tutek jak podkęcić ale ja nie amm tam zakładki do podkręcania karty tylko jakieś AGPx4 i AGPx8 a w tym okienku powinno się podkręcać co 10 mhz i pamięć czy coś takiego o 100 ?

masz teraz dobrą kartę to nie baw sie w podkręcanie bo to nic nie da a tylko ją załatwisz jak chcesz grać w lepsze gry uzbieraj 200 zł i kup 7300GT DDR3 lub 7600 GT no i jeszcze jedno zasilacz do tych kart co podałem minimum 400W . :o :o

Jaki 400W… Markowy 350W w zupełności starczy.

7300GT musi być dodatkowo podpięta pod zasilacz to chyba lepiej jak ma 400W

350 to mi poszedł do lasu cztery lata temu a był na pewno markowy [składany z podzespołów też markowych firm] w pierwszym moim kompie przy karcie 5200FX więc nie mów że wystarczy do dobrej pracy przy minimum karcie 7300GT.

Mistrzu co ty piszesz że zasilacz markowy 350W np: Modecom MC 350 czy Amacrox 350W nie uciągnie 7300GT lol . Ja mam PDC E2160 1,8Ghz@3GHz + 4 x 1GB ramu + Geforce 8600GT + Amacrox 350W i jakoś nic mi się nie pali nie strzela i prądu nie brakuje.

Modecom MC-350 podobno dał radę 2x HD 3850 w Crosfire, więc się chłopie nieźle ośmieszyłeś.

dzięki - Darth ReX on do tego Modecom MC-350 podpiął by szyb naftowy na morzu Północnym i jeszcze by miał zapas.A nic takiego nie napisałem że nie uciągnie chyba że czyta miedzy wierszami ,Kadian nie czyta tekstu ze zrozumieniem .

nie? :x

a to:

weź się chociaż nie ośmieszaj, Modecom MC-350 by na spokojnie uciągnął zestaw z E2180 i GF8600/8800 + kilka GB ramu :x

Może tak powrócimy do tematu?

Bo gadka tylko o zasilaczu, czy 350W wystarczy…? Tak, markowy na pewno nie jedno by uciągnął.

Co do tematu, to nie widzę większego sensu w podkręcanie tej grafiki. Może trochę podniesie ci udane OC te parę fpsów, ale rewelacji na tak już dość starej karcie nie zobaczysz.

Jak podkręcić?

Pierwsza zakładka “Main”

od góry masz w pierwszym polu pełną nazwę swojej karty grafiki, więc nic nie zmieniaj,

W drugim polu masz w taki trójkącik w prawym rogu. Klikasz i wybierasz pierwszą opcję (zdjęcie karty graficznej)

Pokazuje Ci się nowe okno i pierwsza zakładka “Overclocking”

robisz ptaszek przy “Enable low-lovel hardware overclocking” i podnosisz taktowania rdzenia i pamięci.

I nie o sto :x tylko o 10.

I tak do góry co te 10, aż karta będzie gubić stabilność pod jakimś obciążeniem. Jak pojawią się jakieś arty, bo zmniejsz do ostatniej wartości, mniejszej o 10.