Jak podkrecic procek i karte grafik zintegrowana ECS c51gm-m

Witam mam powyzsza plyte ze zintegrowanym gf6100.Wszedzie juz szukalem i za bardzo to nic nie znalazlem :frowning: Chcialbym ten sprzet troche podkrecic by chociaz call of duty2 czy need for speed most wanted normalnie chodzil . Prosze pomozcie. :? :?

Moja konfiguracja to sempron 3000+ i 521 ddr2

Najlepiej jakbyś sobie dołożył normalna grafe na PCI-E wtedy bys miał różnice… Wiadomo jak z integrami bywa. Ten GF ma niby już pixel shader 3 ale jest bardzo słaby, także jeżeli nawet trochę go podniesiesz to nie będziesz z niej zadowolony.

Za bardzo nic tu nie zrobisz,sensowne rozwiązanie problemu to dokupić osobną kartę grafiki.

sebcio2804 tutaj niema czego podkrecac :slight_smile:

Niedosc ,ze zabawa z podkrecaniem moze sie zle skonczyc dla twojego sprzetu (mozesz cos przez przypadek przepalic) to jeszcze nieuzyskasz oczekiwanego skutku-niema sensu podkrecac.

Procek to kręcisz z BIOSu jak na każdej płycie głównej, ale o grafice zapomnij.

No coz wielkie dzieki.Wlasnie sie zastanawiam nad GeForcem Galaxy 7300GT 128Mb ddr3 zelman.Mozecie moze podac jakies linki na sklepy internetowe gdzie mozna w miare taniej kupic?U mnie w miescie moga zamowic ale tylko zwykly :frowning: A slyszalem ze zelman jest o wiele lepszy.Chyba ze macie jakies

inne propozycje do 350zl??

http://www.allegro.pl