Jak podkręcić tego proca i/lub zestaw?DualCore D 925

Witam,

chciałbym zrobić OC procka w mojej budzie.

Typ procesora DualCore Intel Pentium D 925, 3000 MHz (15 x 200)

Nazwa płyty głównej MSI MS-7254

DIMM1: Hynix 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM

DIMM2: Kingston 1 GB DDR2-533 DDR2 SDRAM

Karta wideo NVIDIA GeForce 7600 GS (512 MB)

Rozmiar całkowity 232.9 GB (152.7 GB wolne)

Zasiłka Bestec 300W (fabrycznie)

Chłodzenie na procku fabryczne + 1 wiatrak w obudowie

Da się coś z tym zrobić?;/

Żeby komp był lepszy do gier.

Jeżeli napiszecie, że trzeba wymienić zasiłkę to napiszcie co i za co :stuck_out_tongue:

Chciałem kupić nowy CPU, ale może z tym da się coś zrobić…

I czy Bestec to dobra firma???

PS. Jeżeli np. napiszecie żeby dużo podkręcic to trza wymienić zasiłkę, a np. na mniejszy OC nie trzeba to napiszcie.

JAk chcesz robić OC to załatw sobie dobrą zasiłkę, bo to co masz to może Ci sprzęt z dymem puścić. Czarna lista zasilaczy.

Polecam Modecom MC-400.

A jak nie będe robił OC to nie puści mi z dymem ?:D:D:D i jak można chłodzić budę jakimś innym sposobem bez montowania dodatkowych wiatraczków???

Jest na to jakiś sposób??

A czy ten zestaw jest wogóle podatny do OC???

Prawdę mówiąc to w każdej chwili może CI komp się spalić tbo ten zasilacz nie jest za ciekawy.

Jeżeli chodzi o CPU to można zmienić paste termoprzewodzącą, ale to dużo nie da.

Może o jakieś 0,5-1GHz podniesiesz taktowanie, jeżeli płyta nie będzie blokować.

Jeszcze ramy mogą blokować.

Dzięki za szybką odp. , pomyślę nad tym modecomem, a wymiana zaśiłki jest trudna??nie jestem zbyt dobry w hadware :stuck_out_tongue:

Odłączasz wszystkie kable (ale zapamiętaj jak były podłączone), odkręcasz starą zasiłke i przykręcasz nową i podłączasz.

Co do tego podłączania to każdy kabel wchodzi w 1 wejście, a te które są takie same to można podłączać tam gdzie pasują.