Jak podkręciliście swój procesor?

Chciałbym wiedzieć jak podręciliście swój procesor, możecie podać nomilną wartość i podkręconą?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … sc&start=0

Zolciak jak swój podkręciłeś, mam taki sam procesor?

W Biosie :slight_smile:

Aktualnie

1800@2200

HTT @ 245

HTT @ x3

Mem @ 166

Vcore @ 1,4V

W super PI

1800@2610

HTT @ 290

HTT @ x3

Mem @ 133

Vcore @ 1,5V

Oby dwa przypadki przy blokadzie PCI/AGP 33/66MHz nie wiem czy nie masz PCI-E :slight_smile:

Masz chłodzenie BOX’owe czy kupiłeś nowe, jak tak to jakie?

Arctic Freezer 64 :slight_smile: Wersja nie pro za 69zł :smiley:

Mój rekord na AMD Athlon 1700+ (Palomino) MSI K7T Turbo 3

z 1400 mHz zrobiłem 1700mHz ale pracowaj bardzo nie stabilnie

Sempron 2800+ 64 bit z 1600 MHz podkręciłem na 2000 MHz, czyli parametry Semprona 3400 na standradowym chłodzeniu które było w wersji box i nie widzęzanych problemów. Temperaturo wzrosła o ok. 5 st. C.

Tualatin 1200@1506mhz

A64 1800@2340mhz

Aktualnie 9x225 1;1 bo goraco noi memki uszkodzone :expressionless:

Korbą 8)

Skąd wiesz, że każdy forumowicz podkręcał swój procesor :?

Ja nie podkręcałem 8)

No to po co piszesz :mrgreen: , temat jest dla tych którzy podkręcali. Jak go podkręcili i czy zmieniali cłodzenie.

mojego celerona 466MHz podkrecilem na 582MHz :mrgreen: wszystko chodzi stabilnie :slight_smile:

tutaj potwierdzenie z programu cpuz :stuck_out_tongue:

Name Intel Celeron

Code name Mendocino

Specification Intel Celeron 466 MHz

Family/Model/Stepping 665

Extended Family/Model 0/0

Package Socket 370 PPGA (4h)

Core Stepping mB0

Technology 0.25um

Instructions Sets MMX

Features			

Clock Speed 582.6 MHz

Clock multiplier x7.0

Front Side Bus Frequency	83.2 MHz

Bus Speed 83.2 MHz

Ale w pierwszym poście tego nie napisałeś, a teraz się czepiasz :twisted:

Niektórzy nie robią takich rzeczy jak podkręcanie procesora i czemu niby nie mogą się dopisać. Jak Ci coś nie pasuje to zmień forum :stuck_out_tongue:

Ja swojego Athlona 64 3000+ (1,8Ghz), podręciłem na 2.07Ghz, Nadal chodzi stabilnie, choć gram w nowe gry.

Takim osiągnięciem to bym się nie chwalił lol Nie wiem czy był kiedy kolwiek Venice który zrobił mniej niż 2,3GHz :smiley: Już nie mówiąc o tych co robią po 3GHz :slight_smile:

Zainwestowałem w komputer 1300zł, boję żę się CPU spali.

Nic nie wpoinno się stać jeśli nie podnosisz napięcia masz dobry zasilacz i dobre chlodzenie.

jak kupowałem sprzęt przez allegro sprzedawca - co za uczciwy człowiek - twierdził, że można podkręcić celerona 2,13 GHz do 3,5 GHZ - i rzeczywiście, choć na razie nie mam takiej potrzeby … :slight_smile: a dodam, że temperatury pokojowe :slight_smile:

Bios oczywiście pozwala na ustalanie napięcia i częstotliwości osobno dla proca, grafy i pamięci

Mam chłodzenie BOX’owe

Złączono Posta : 30.04.2006 (Nie) 16:47

Aha, przypomniałem sobie. Jak podkręciłem na ok. 2,15, to wczasie kopiowania plików resetował mi się komputer.