Jak podłączyć 2 monitor do komputera

Witam,

skoro masz DVI zajęte to drugi monitor musi mieć złącze VGA i tyle.

 

PS: Wyczyść komputer z kurzu - dużo elektryczności statycznej z tego powstaje, szkoda sprzętu :wink:

skrim18 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czyli trzeba coś dokupić rozumiem ? czy nic nie trzeba?

 

 

taki powinien starczyć ?

 

http://allegro.pl/km2-kabel-do-monitora-laptopa-pc-tv-vga-svga-10-m-i4430568671.html

Hej,

Generalnie nic nie będzie potrzebne - monitor Samsung P2050 posiada gniazdo D-Sub oraz DVI, więc po prostu podłączysz go złączem D-Sub. Według informacji producenta, razem z monitorem w pudle znajduje się także kabel D-Sub.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ok, ale dostałem jeszcze pewną informacje że na mojej karcie graficznej może nie pójść 2 monitor.

 

Cytuje "z tego c mi wiadomo to do takiej karty nie podepniesz 2 monitorów

 

Nazwa Karty graficznej: NVIDIA GeFroce GTS 250

Skąd ten cytat? Wyżej użytkownicy podali poprawne odpowiedzi do Twojego pytania.

Cytat z innej strony, i dlatego pytam się jeszcze tutaj. Jak wszystko jest ok i na tej karcie pójdzie to dzięki wielkie za pomoc :slight_smile: