Jak podłączyc gps do radia?

Witam wszystkich. Sprawa jest tego rodzaju że mam gps Clarion MAP780 i radio Pioneer DEH-2920MP i chciałbym podłączyć ten gps tak żebym mógł słyszeć muzyke z gps na głośnikach. Problem jest taki że w radiu nie mam wejcia AUX. Wszystkim dziekuje za podpowiedzi :slight_smile:

Witam. Przejrzałem kilkanaście stron z tym radiem i faktycznie brak w nim wejścia AUX. :frowning: . Przykre ale chyba do niego navi nie podłączysz. Dziwne to o tyle że Pioneer od dawna AUX w swoich radiach umieszczał. W moim(DEH-6000UB) są nawet 2. Przykre ale nic z tego :frowning: . Pozdrawiam.

Kurcze szkoda :frowning: . Ale dziekuje za pomoc.

Użyj transmitera FM ;] Tylko w GPSie musisz mieć wyjście Jack, potem w radiu FM ustawiasz odpowiednią częstotliwość i idzie to bezprzewodowo, transmiter ma zasilanie z zapalniczki.

To może się udać. Nie wszystkie transmitery mają wejście AUX ale ten zdaje się ma na MicroJack—http://www.autododatki.pl/product-pol-138-TRANSMITER-FM-BC101-Z-BLUETOOTH.html. Trochę kosztuje ale z kolei na te tanie narzekają. Sęk tylko w tym że tą samą kartę którą używasz w navi wkładasz do transmitera i też chodzi. Takie trochę"masło maślane". Za to możesz w głośnikach słuchać komunikatów z navi. Bije się w piersi że zapomniałem o transmiterze choć już się z tym bawiłem. Sorry :wink: . No i jeszcze dodam że jakość dźwięku jest całkiem przeciętna. Pozdrawiam.