Jak podłączyć kabel łączący tv i pc?

(Justka1803) #1

kupiłam na allegro kabel łączący kompa do TV...kombinuje i nie chce mi działać....udzielcie mi jakiś podstawowych inf.np. w jakiej odległości ma stać tv? moja karta to Inno3D GeForce FX 5500...niby wszystko powinno działać,ale włączam tv...na AV1-nic na AV2 również dalej mam S-VHS też nic i dopiero na RGB kolorowy obraz...skaczące kolory ale w niczym nie przypominające pulpit:/ HELP!! [-o<

(PaPuX) #2

Jaki to kabel daj link do tej aukcji.

(adam749) #3

Jaki to jest kabel??

Może w ustawieniach grafiki poszperaj.

(Justka1803) #4

nie ma już tego kabla na allegroo...:confused: a linka nie miałam:/....ale to taki normalny kabel...10m,z jackem..z wejściem Euro

-- Dodane 20.01.2009 (Wt) 21:17 --

jak tam wchodze w ustawienia i prawym klikam na ikone tv to tam jest np wybierz format tv:i tam duzo tego jest..NTSC,PAL-N,PAL-I...itd.

jak zmieniam rozdzielczość to wyskakuje mi:czy chcesz pozostawić ustawienia itd. i jest tam kilka sekund,ale pulpit jest taki nie bardzo..ikony duże i nie wiem czy wcisnąc tak czy nie żeby my się obraz na monitorze nie spsuł:smiley:

(fiesta) #5

A jak częstotliwość odświeżania ekranu ustawiona ??

(Justka1803) #6

60 Hertz.......aha i jeszcze jedno pamiętam,że mój wujek odłączał komputer od wszystkiego bo miał go na górze a tv na dole...podłaczał kabel..brał tylko myszkę i działało...