Jak podłączyć kabel łączący tv i pc?

kupiłam na allegro kabel łączący kompa do TV…kombinuje i nie chce mi działać…udzielcie mi jakiś podstawowych inf.np. w jakiej odległości ma stać tv? moja karta to Inno3D GeForce FX 5500…niby wszystko powinno działać,ale włączam tv…na AV1-nic na AV2 również dalej mam S-VHS też nic i dopiero na RGB kolorowy obraz…skaczące kolory ale w niczym nie przypominające pulpit:/ HELP!! ![-o<

Jaki to kabel daj link do tej aukcji.

Jaki to jest kabel??

Może w ustawieniach grafiki poszperaj.

nie ma już tego kabla na allegroo…:confused: a linka nie miałam:/…ale to taki normalny kabel…10m,z jackem…z wejściem Euro

Dodane 20.01.2009 (Wt) 21:17

jak tam wchodze w ustawienia i prawym klikam na ikone tv to tam jest np wybierz format tv:i tam duzo tego jest…NTSC,PAL-N,PAL-I…itd.

jak zmieniam rozdzielczość to wyskakuje mi:czy chcesz pozostawić ustawienia itd. i jest tam kilka sekund,ale pulpit jest taki nie bardzo…ikony duże i nie wiem czy wcisnąc tak czy nie żeby my się obraz na monitorze nie spsuł:D

A jak częstotliwość odświeżania ekranu ustawiona ??

60 Hertz…aha i jeszcze jedno pamiętam,że mój wujek odłączał komputer od wszystkiego bo miał go na górze a tv na dole…podłaczał kabel…brał tylko myszkę i działało…