Jak podłączyć kolejne wiatraki (Zajęte 2 możliwe wejścia)

Witam ponownie :smiley: , zapełniłem 2 wejścia na wiatraki w Obudowie jeden na procesor a drugi dałem na dół obudowy ale chciałbym jeszcze jeden ale niestety wejścia już nie ma [-X co mogę zrobić aby jeszcze jeden wentylator tam wepchnąć ?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Hej,

Kup wentylator na 5V lub 12V i podłącz pod złącze Molex. Oczywiście takie rozwiązanie ma jedną wadę - wentylator zawsze będzie kręcił się z taką samą prędkością i nie będzie można jej zmieniać. Może więc być bardziej słyszalny.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Na przykład http://allegro.pl/brak-zlacz-3-pin-szybkie-rozwiazanie-aab-c12-i3439340552.html

Mam 2 Wiatraki przygotowane Od AMD Mały i 12 V Ruilian Science .

Nie idzie jakoś poeksperymentować :smiley: ? Doczepić kabli do czegoś aby się kręcił

Hej,

A mógłbyś jakoś jaśniej sformułować pytanie? Bo z tego niewiele chyba wynika… Z czym poeksperymentować?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Proponuję bardzo wydajny wentylatorek z ręczną i bezstopniową regulacją prędkości obrotowej (potencjometr).

80mm UCTB8A lub 120mm UCTB12A

Do podłączenia wentylatorka zastosuj przejściówkę z dużego 4 pin Molexa na trzy pin i podłącz go bezpośrednio do wiązki.