Jak podłączyć laptopa do TV (ogladanie filmów)

chcialbym oglądać filmy z hdd laptopa na ekranie telewizora.jakie kable musze chodzic zeby wszytsko bylo cacy?? co i jak podlaczyc??

a jakie masz wyjścia w laptopi i jakie wejścia w TV ?

może mieć tylko 2 tj. s-video (nowe lapki), composite (stare) inaczej nie podłączy pod lapa.

Kup sobie kabel który z jednej strony ma wejście EURO(do podlaczenia z telewizorem), a z drugiej wtyczki do karty dźwiękowej i pod TV-out (jeśli takowe w lapie posiadasz)

w laptopie mam wejscie s-video. wiec jaki kabel mam kupic??

Powiedz sprzedawcy że chcesz podłączyć komputer z telewizorem z wtyczką s-video, oraz chinche a do telewizora oczywiście EURO.Ja za kabel lepszej jakości 15m zapłaciłem 40 zeta jakieś płół roku temu.

juz mam odpowiedni kabel :slight_smile: ale teraz jak podlacze to gdzie co ustawic, i czy obraz z kompa bedzie na AV? jak mam skonfigurowac??

w sterowniku karty graficznej ustawiasz wyświetlacze

tak na AV

jeśli to nvidia to włączyć klonowanie obrazu jeśli ati włączyć obsługę tv i przelać tv jako monitor primary (to by na tv pojawił się obraz np folmu i napisy).

hmm,laptopa mam z Vista a karta grafiki jest wbudowana Intela… i jakos nie umiem znalezc tych opcji :frowning:

podlaczylem,ale obraz na tv jest czarnobialy :frowning: a dzwiek plynie z glosniczkow laptopa a nie TV…

Poszukaj czegoś takiego jak konfiguracja obrazów czy jakoś tak.

mozna zamknąć. już sobie poradziłem.dzięki! !!

a można jakoś podłączyć laptop pod tv, jeśli w laptopie mam tylko VGA?

http://allegro.pl/item472262694_adapter … hinch.html

a czy do tego potrzebne jest jescze jakieś oprogramowanie? Jak to się włącza bo mi nie działa?

po podłączeniu prawidłowym kabelków, wchodzisz w ustawienia karty graficznej, konfigurację wielu monitorów i ustawiasz klonowanie.

A nie lepiej kupić stacjonarny DVD z DivX, mniej problemów i jakość 100 razy lepsza.

Daje zrzuty ekranu. Może ktoś wie jak to się dokłądnie ustawia?

325_2.jpg

zaznaczasz obraz zwielokrotniony by obraz pojawił się na obu ekranach lub monitor by pojawił się tylko na monitorze zewnętrznym po czym klikasz ok.

Na TV jest takie coś:

69_1214821780.jpg

Co robię źle? Mam Viste, ustawiam w opcjach na klonowanie obrazu…