Jak podłączyć laptopa do TV

Chciałabym wyświetlać pulpit laptopa na ekranie telewizora. Kupiłam kabel 7pin s-video (z laptopa)

->4pin s-video (do telewizora). Są jeszcze dwa chinche, zapewne po prostu audio i video, ale sprzedawca nie był pewien do czego służą. Najważniejsze końcówki to s-video 7pin-> s-video 4pin.

Telewizor nietstey nie ma wejścia s-video, ale jest podłączony pod nagrywarkę, która posiada takie wejście, a ona z kolei pod tuner CyfrowegoPolsatu. Podłączyłam więc laptopa do nagrywarki, i weszłam w ustawienia panelu sterowania NVIDIA i zobaczyłam, że laptop wykrywa drugi ekran HDTV. Dałam klonowanie ale nic się nie stało. Nie wiem co zrobić, żeby na TV pojawił się obraz z laptopa 

Nie wiem też jak powinnam ustawić telewizor. Podejrzewam, że należy włączyć CyfrowyPolsat,

a nie zwykłe kanały oraz nagrywarkę ustawioną na AV2, ale wtedy pojawia się normalny obraz z TV,

a nie z laptopa.

Mam HP Pavilion dv6000 Entertainment PC oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce 8400M GS.

Szukałam odpowiedzi na różnych forach, ale nie znalazłam nic, co by mi pomogło. W jaki sposób to podłączyć, a jeśli dobrze podłączyłam, to jak to ustawić zarówno w telewizorze, jak i w komputerze, żeby TV odbierał obraz i dźwięk z laptopa? Bardzo proszę o pomoc.

671761423.jpg

A jakie telewzor ma wejścia i co jest pod nie podłączone?