Jak podłączyć to urządzenie do kompa?

Jak podłączyć urządzenie do komputera, które ma takie wejścia z tyłu - http://1.1.1.2/bmi/www.elektroland.h2.pl/elektroland/foty/mickaraokke_2_800.jpg

Konkretnie chodzi mi o podłączenie dźwięku, w takim razie po lewej stronie są dwa wejścia L i R, ale jak mam to podłączyć do kompa, dwoma kablami?? bo nie czaję… i to jest chyba cinch tak? w takim razie od strony kompa powinien być jack?

Link nieaktywny podaj inny

jesli masz na wyjsciu z urzadzenia czincz out to idziesz do sklepu z elektronika naprzykład elektryczny i prosisz o przejscówke z czincz na mini jak i to wszsytko :slight_smile:

jesli masz na wyjsciu z urzadzenia czincz out to idziesz do sklepu z elektronika naprzykład elektryczny i prosisz o przejscówke z czincz na mini jak i to wszsytko :slight_smile:

Nie chce mi się otworzyć ten link co podałeś, ale chyba wiem o co Ci chodzi.

Żeby to podłączyć będziesz potrzebował dwóch wtyczek chinch i jednego mini jacka oraz przewodu, najlepiej dwużyłowy z ekranem. Ekran będzie masą, a dwie pozostały żyły to będzie kanał lewy i prawy. Oczywiście masa jest wspólna dla obu kanałów, rozdzielasz ją na dwa chinche.

Możesz też kupić gotowy przewód chinch mini jack :wink:

Wystarczy normalny czincz 2 wtyczki po obu stronach i przesciówka po co ma sam zarabiać kable a na przesjcówke wyda moze złotówke czy coś takiego, a strat nie ma wogóle. Może równiez zakupi tak jak mówisz gotowy kabel czincz mini jak :slight_smile: