Jak podłączyć USB do panelu w obudowie

(Meteo17) #1

Kupiłem obudowę http://www.allegro.pl/item129018295_obu ... _w_wa.html

dziś przyszła podłaczylem ni by wszystko ok ale mam problemy nie wiem jak podłączyć usb nie ma instrukcji no i wiatrak podłaczyłem ale się nie kręci pomozecie mi podłączyć, powiecie co i jak.

(Azpr) #2

nie wiem jaka masz płyte główną ale zakładam że niezbyt specjalna :wink: zreszta chyba we wszystkich są takie same piny

^ musisz znaleść takie dzyndzle na płycie i podpiać, co do wiatraka, może niedziała? tzn. jest uszkodzony?

nie masz ksiazki od płyty głownej?

(Meteo17) #3

Wiesz co płyta kupiona uzywana K7 bo asus poszedł na złom musiałem kupić inną podłaczyłem już troszkę ale zostało parę kabbli i chyba te trzeba podłącztć pine by porty z przodu USB działały wiatrak podłaczyłem ale się nie kreci może coś i do płyty trzeba podłaczyć od niego jutro dam zdjęcia.

Ps ma ktoś LCD w obudowie czy to duzo pradu ciągnie chyba nie ja mam i chyba jest to zbędne, a wy jakie macie zdanie o lcd na obudowie.

(Lukaszm Zdw) #4

ja mam lcd w obudowie i doszedłem do wniosku ze trzebabyło kupic normalna obudowe bez tego i dokupić sobie panel LCD o wiele fajniejsze są pod względem wizualnym

(Kpc21) #5

LCD to dużo pradu na pewno nie ciągnie. Przecież kalkulatory mogą dłuuugo działać na baterii która już nie będzie działać np. w samochodziku.

(Meteo17) #6

Ok to ja porobie zdjęcie a może samemu uda mi się podłaczyć bo mmam piny jest ich chyba 6 i podłaczyć je trzeba by działały porty usb