Jak podłaczyc.Wiatraki 3pin? Jesli nie mam wolnych 2 wtyczek

(Kruszonxp) #1

Witam chciałem zamontowac 2 wiatraczki wywiewny i wiewny wtyczki maja 3 pin.Lecz mem problem ponieważ nie mam wolnych wtyczek 3 pin (nie mam zadanej 3 pin wolnej a potrzeba 2 wtyczki) zna ktos jakies dobre rozwiazanie ?

Wiatraczki nie zostały jeszcze zakupione wiec jesli ktos ma jakies propozycje to czekam

(huber2t) #2

Tutaj masz rozdzielacz http://allegro.pl/item355756613_revolte ... w_fv_.html

(Kruszonxp) #3

No własnie w tym jest problem bo tak mi sie wydaje ze jego trzeba podpiac do jednego kabla 3 pin a ja nie mam zadanego 3 pin wolnego :frowning: wiec nie mam

skad rozgałezic

A dokładniej mówiac nie mam zadnego z wtyczka 3 pin:( Jesli chodzi o zasilacz to jest on mode com 400w atx

(huber2t) #4

To wejście do wtyczki jest na płycie głównej i jest do tego podpięty wentylator z coolera zazwyczaj

(Kruszonxp) #5

Aha no tak zgadza sie jest tam podłaczony wentylator od procka. no ale jesli podłacze przejscówke na 2x3pin to i tak barkuje wtyczki jednej bo wtedy musze podłaczyc 3 wiatraki do niej na procka wywiewny i wiewny

(Marjaan) #6

http://www.allegro.pl/item357043215_bra ... _mx_1.html

pasi ?

(Kruszonxp) #7

O widzisz idealne :slight_smile: Dzieki Wielkie :slight_smile:

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 13:16 został dopisany post przez Kruszon92

a jeszcze mam pytanko jak załoze ten multikonektor 4 x3pin to czy przypadkiem wszystkie wentylatory nie beda działały na max obtotach ?

nie dało by sie podpiąc wszystkie 3 wentalotory do płyty głownej ?

(Dawid Sloma) #8

...przy okazji ja zadam banalne pytanie: Czy lepiej podpiąć wentyle pod 3pin na płycie czy pod Molex w zasilaczu. Jest jakaś różnica??? Mi się wydaje, że żadna, ale...?

(Pan Ziombl) #9

chyba nie ma różnicy, płyta i tak pobiera zasilanie z zasilacza :slight_smile:

(Marjaan) #10

wentylatory powinny chodzić na full, ew. ręcznie możesz "podłączyć" do wtyczek molex pod odpowiednie zasilania dla wybranej przez siebie prędkości.