Jak podłączyć wieżę zamiast głośników?

Mam kabel podłączony między jednostką a wieżą, ale nie wiem co wybrać w panelu sterowania w “Dźwięki, mowa, urządzenia”, którą z opcji wybrać przy zakładce “sprzęt”? Zainstalowany Win xp

Proszę podpowiedzcie

Głośnośc - ustawienia głośników-zaawansowane-głośniki i opcja wolnostojące głośniki i będzie dobrze - zakładam że połączenie masz zwykłym kablem nie korzystasz z wyjścia cyfrowego.

nic po prostu wybierz we wiezy tryb AUX

Nie wykrywa mi żadnego sprzętu w panelu sterowania :frowning: i nie wiem który wybrać w zakładce “sprzęt” bo są jakieś kodery i cośtam… no ale dzięki JN i grzesiek82…

Przez tego kompa to mi się normalnie aż smutno robi

Bo Ci nic nie wykryje, po prostu łączysz wyjście karty dźwiękowej z wejściem wieży za pomocą kabla zakończonego z obu stron wtyczką mini jack stereo (chyba że w wieży masz inne gniazdo) i powinno być wszystko OK. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

hej hej powolutku!!

napisz czym połączyłeś komputerek z wieżą !!

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :roll:

Dobre to bylo, ael moze Ice* nie zrozumie analogii i ma prawo sie nie znac na sprzecie :wink:

Nic nie musisz wybierać, jeśli miałeś przedtem podłączone zwykłe głośniczki to wystarczy w to samo miejsce podłączyć kabelek od wieży (mini jack --> czincze) i wszystko gra.

:arrow: maverick , Kamcia_18

Takie małe przypomnienie:

dział Problemy to nie jest Na Luzie

W związku z powyższym humorystyczne OTy :arrow: ZSYP

Nie no, co jak co, ale maverick był no comment :stuck_out_tongue:

Dla mnie to naprawdę problem, a nie prośba o zbijawkę dla kogoś takiego…

Dzięx tym, którzy zechcieli mi pomóc :smiley:

Jak dobrze pójdzie to dziś podłączy mi wieżę braciak :jupi:

P.S. Jestem dziewczynką :D/