Jak podłączyć zestaw głośników do kumptera? :/

Witam.

Zakupiłem zestaw głośników easy touch 5.1 (subwoofer + 5 głośników).

Następnie dokupiłem kartę dźwiękową PCI Sound Car model Y-882 oraz 3 jack’i.

No i gdy chcę to wszystko podłączyć pojawia się taki błąd… że aby podłączyć te jack’i

do karty dźwiękowej (w tym przypadku powinny być jeden obok drugiego - chyba)

to jeden z nich się nie mieści, gdyż jack’i są zbyt szerokie (czyli podłączam do

pierwszego i ostatniego wejścia - środkowe jest puste bo nie ma miesca) …

i teraz mam pytanie: jak ja mam podłączyć te głośniki? :confused:

rysunek pomocniczy (zewnętrzny widok karty dźwiękowej):

kartaki9.png

Proszę o pomoc :frowning:

No jak potrzebujesz obok siebie je przyłączyć to kup jacki takie małe matelowe.Są duzo mniejsze niz te plastikowe 8)

jestem z Piły i obszedłem kilka sklepów i nie znalazłem innych niż te co mam (takie duże plastikowe)…

szukając w internecie też nie znalazłem nic mniejszego :confused: są w ogole takie jakieś małe jack’i

i wie ktoś może gdzie takie dostane (Internet)

A jakie ma znaczenie rodzaj obudowy mini jacka do jego faktycznych rozmiarów :? :? :?

Metoda drastyczna, aczkolwiek skuteczna, obetnij ostrym nożykiem wystające fragmenty obudowy jacka 8)

to jednak będzie rozwiązanie… znalazłem na Allegro takie jack’i… tyle, że gdzie ja je kupie… to jest dopiero problem :smiley: (bo przecież nie przez allegro, gdzie koszt wysyłki jest 2/3-krotnie wyższy od samej tej części)

ten co kupiłem:

zlyjacksz2.jpg

ten, co muszę kupić:

jackum0.jpg

dzięki za pomoc :wink:

Lutownica, odpowieddnie wtyczki i gniazda w sklepie za parę złotych, kawałek ekranowanego przewodu (zmieścisz się w 10 zł) i sam w 15 min zrobisz taki rozdzielacz 8)

taki jack to u mnie w Awansie za 3 zł

nie nie, po prostu kupie za 3zł 3 jacki, razem 9pln i git; dzięki za pomoc wszystkich; temat => archiwum :wink: