Jak podmienić AMCap 9.00 na 9.20, by kamera była widoczna?

Zainstalowałem nową kamerkę i zauważyłem, że program AMCap ma teraz mniej opcji, niż miał przy starej kamerce - podejrzewam, że na płytce z nową kamerką może była starsza wersja? Nie wiem, jaką wersję miałem poprzednio.

W internecie jest AMCap 9.20 i pomyslałem, żeby sobie podmienić - na nowszą wersję. Tylko że w tym programie nie ma opcji “uaktualnij”, a ja nie za bardzo wiem, jak sie do tego zabrać, by nagle nie okazało się, że zniknie obraz z mojej nowej kamerki (np. podczas rozmowy przez skype). Wyszukiwarka windowsa informuje o 8 plikach “amcap”, ale w różnych lokalizacjach. Skoro instalowałem AMCap z płytki instalacyjnej kamerki, to czy trzeba jakoś w sposób bardziej zaawansowany ustawić parametry instalowania nowszej wersji AMCap (9.20), by kamera nadal działała?

Aha - przy downloadzie nowszej wersji jest adnotacja o licencji Evaluation. Ale program wygląda identycznie…

16.57: Chyba coś tu namotałem… Przypatrzyłem sie trochę i zauważyłem, że ten nowy program do kamery, to HAmcap Microsoftu i chyba skype z niego nie korzysta… Sam nie wiem, bo wcześniej, kiedy miałem tę badziewną kamerę, to mogłem sobie poeksperymentować z obrazem, kiedy rozmawiałem przez skypa, a teraz opcja “ubarwiająca” i urozmaicająca obraz jest nieaktywna podczas rozmowy - o co tu więc chodzi…?