Jak podzielić film na 2 części

(Bukson1985) #1

Mój problem jest następujący mam na dysku twardym film o pojemności 904mb,i chciałbym go jakoś podzielić wypalić na cd ,powiedzmy 2 płytki np po 450 mb jedna czy jest to mozliwe i jakim ewentualnie programemem sie to robi i jak sie to robi .PLZ HELP!

P.S.podam jeszcze na wszelki wypadek jaki mam system :WinXP_SP1,aha i film jest w systemie Dvdrip-Xvid,w formacie .avi

(inż. Piniol) #2

VirtualDub, było milion razy na forum, korzystaj z funkcji "Szukaj"

(Bukson1985) #3

DZieki i sorry :smiley:

Post 2

ejjj dobra super program tylko jak go sie obsługuje a konkretnie chodzi mi o podzielenie filmu o pojemności 906 na dwie częsci.ja sie nie moge połapać w tym programie daje( zaznaczam) połowe filmu daje cut a potem save as avi ,super już sie ciesze a tu zonk tworzy mi plik o pojemności 11gb :o .jezu ludzie pomózcie musze ten fil nagrać do 16 godziny a nie mam pojecia jak podzielic go na 2 cześci i wypalenie na 2 cd .prosze o wytłumaczenie krok po kroku...panie pinol korzystałem tym razem z opcji szukaj i nie znalazłem porady na mój problem ...

Update

Nie pisz postów jeden pod drugim, używaj opcji :arrow: Zmień

Golden Finger

(Damian) #4

Powinieneś zmienić w opcjach aby nie zmieniało kompresji filmu.

(Bukson1985) #5

w których opcjach ?prosiłem krok po kroku tłumaczenie. moja wersja duba to 1.6.0 krok po kroku prosze ....

(pysiu) #6

http://www.divax.it/programmi.asp?file=Avi%20Chop