Jak podzielić sygnał cyfrowego polsat

Ostatnio zastanawiałem się czy nie kupić karty tv . Gdy zebrałem się na kupno to okazało się że nie wiem jak podzielić sygnał aby w Tv i na kompie był inny kanał . Co będzie do tego potrzebne jeśli bedzie potrzeba załącze fotke tyłu dekodera.Za pomoc z góry dzięki Mój budzżecik to ok 200 do 300

Z tego co się orientuję to nie masz możliwości podzielenia tak sygnału aby odbierane były różne programy. Potrzebny jest niestety drugi dekoder.

ewentualnie możesz kupić tuner satelitarny do komputera i doprowadzić do niego sygnał z anteny satelitarnej, ale dalej co z tym zrobić to już temat zakazany z oczywistych względów…

sam tego nigdy nie próbowałem i mi to niepotrzebne ale chyba da się właśnie w ten sposób

niestety nie da rady. Chociaż chyba platforma N oferuje usługę multiroom, ale nigdy nie zagłębiałem się w jej działanie. Kupując teraz tuner satelitarny do komputera będziesz mógł odbierać jedynie programy pasma niekodowanego.

chłopaki. :smiley: , a nie pomyślał z was ktoś o rozgałęźniku ?

da sie tylko na wyjściu dekodera i będzie odbierał na każdym telewizorze to samo

a jaki dekoder jakis zwykły czy coś specjalnego