Jak połączyć Nokię 3650 z laptopem przez bluetooth?

Witajcie, to mój pierwszy post na tym forum i już od razu mam problem… prośbę do was.

A mianowicie chcę podłączyć telefon komórkowy Nokia 3650 z komputerem przenośnym (laptopem) poprzez bluetooth. Czy ktoś z was wie jak to zrobić??? Dodam że bluetooth jest wbudowany w komputer (nie przez USB).

Próbowałem już wszystkiego, instalowałem Nokia PC Suite, Oxygen Phone coś tam… nawet sciągnąłem program BlueSoleil czy jakoś tak… i nic kompletnie nic… jak już łączy się komputer z komórka to trzeba podać jakiś PIN, a jak wpisze PIN komórki to na komórce wyskakuje takie coś: “Passcode for PC324234324:” i trzeba wpisać a ja nie wiem o co chodzi…

Proszę pomóżcie

Z góry dzieki

Pozdrawiam

jak już prosi o kod to nie pin ale kod 12345 i pytanie czy telefon wykrywa ten bluetooth?

Dzięki, ale już sam doszedłem jak to się robi. :mrgreen:

Złączono Posta : 26.03.2007 (Pon) 15:00

Hej! Znów mam problem… już doszedłem jak się przesyła pliki przez bluetooth, ale teraz gdy już mam nagrany odtwarzacz mp3 chciałby mieć też jakaś muzykę na komórce… a jak przesyłam plik muzyczny9.mp3) to po jakimś czasie wyskakuje mi komunikat, żebym zwolnił pamięć, bo jest za mało. Aplikacje nie zapisują się na karcie pamięci tylko w telefonie… stąd moje pytanie … czy ktoś z Was wie jak zrobić, aby pliki zapisywały się na karcie pamięci a nie w pamięci telefonu???

Pomóżcie…proszę

Z góry dziękuję

Przypomnę,że chodzi tu o tel. Nokia 3650, a pliki są przesyłane prze bluetooth wbudowany w laptop bez użycia jakiegokolwiek programu.

POMOCY! !!

Pozdrawiam