Jak połączyć obraz systemu 32-bit z 64-bit


(hevet) #1

Jak połączyć obrazy systemów 32-bitowego i 64-bitowego by nagrać je na jednej płycie DVD? Podczas instalacji byłaby możliwość wyboru jaką wersję zainstalować. Obrazy są oryginalne i pochodzą z MSDNA.


(Semtex) #2

Mam nadzieję że radzisz sobie z angielskim: http://www.sevenforums.com/tutorials/85 ... reate.html .

W linku znajdziesz instrukcje jak tworzyć płyty uniwersalne, jest tam również Twój problem.

Zawsze możesz posiłkować się Google translatorem.

EDIT.

Lepsze wyjaśnienie: http://forum.pcstats.com/showthread.php ... ta-or-7%29


(olo320i) #3

kiedyś umieściłem poradnik jak połączyć dwie architektury x32 i x64 wszystkich wersjii danego windowsa (vista lub 7) tak że wychodziło 11 możliwości z jednej płyty ale oczywiście poradnik został odrzucony przez administracje ponieważ jak to było napisane w odpowiedzi " był niezgodny z licencją windows"

tak apropo to nie wiem co tam było niezgodnego , obraz utworzony tą metodą działał , można było z niego postawić wszystkie systemy i wrazie czego naprawić/odzyskać komputer/system

jeśli nie znajdziesz nigdzie sposobu to mogę CI przysłać moją tutkę na priva..


(Spectatorx) #4

Usuwali wasze wpisy ponieważ tego typu modyfikacje systemu są niezgodne z licencją systemów microsoft windows, a vortal przecież promuje korzystanie z legalnego i/lub darmowego/open source'owego oprogramowania.


(hevet) #5

semtex dzięki bardzo za linki.

Jeżeli to nielegalne to dlaczego można to wykonać przy pomocy narzędzi Microsoftu?


(olo320i) #6

obrazy windowsa legalne od microsoft-a, narzędzia legalne od microsofta, więc co takiego jest niezgodne ?? skoro sam microsoft dał narzędzia do takich przeróbek ?? to jest coś na zasadzie masz tu butelkę wody a potem urywam Ci łeb za to że ją wypiłeś...


(hevet) #7

No właśnie. Po co mam nagrywać dwie płyty jak mogę na jednej.