Jak pominąć "wyrównanie pojemnika" w HP PSC 1315?

Witam. Jest jakaś możliwość aby za każdym razem po włączeniu drukarki nie była wykonywana próba wyrównania pojemników?

Z chęcią bym to zrobił lecz wyskakuje jakiś problem z kasetą która przesuwa kartridże:(

Z góry dziękuje za pomoc.

Moim zdaniem poprawnie nie jest zainstalowany pojemnik z tuszem. Musisz sprawdzić, czy pojemnik z tuszem włożyłeś we właściwe miejsce i we właściwy sposób a potem należy wydrukować stronę testową i ją zeskanować, bo to przecież urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli nie jesteś zadowolony z wydruku strony testowej to uruchamiasz “wyrównanie pojemnika”. Proponuję także przeczytać instrukcję obsługi urządzenia. Po prostu jeszcze raz przeprowadź instalację pojemnika.

Po wydruku strony testowe gdy chce ja zeskanować wyskakuje błąd z kasetą która przesuwa kartridże:( co uniemożliwia dalsze wyrównanie pojemników.

Ja też mam to urządzenie - spróbuj wyjąć pojemniki i włożyć je jeszcze raz. Wyrównania pojemników nie można pominąć, bo jak to już zostało wspomniane, jest to urządzenie wielofunkcyjne, więc trzeba mieć pewność, że później będzie dobrze działać. No chyba, że chcesz mieć kiepską jakość skanów lub ksera.