Jak ponownie zainstalować motyw Ubuntu?

Witam dzisiejszy problem polega na tym że zainstalowałem motyw, ale usunąłem go i troszkę go chciałem przerobić ten motyw i teraz chce zainstalować ponownie i pokazuje mi:

Chce dodać że pierwszy raz zainstalowało bez problemu.

Czytałem że to bug https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+bug/344343 i żeby to naprawić trzeba z katalogu domowego w w katalogu .themes usunąć motyw i spróbować ponownie, ja tak zrobiłem i nadal pokazuje mi ten komunikat:

Próbowałem też motyw manualnie przenieść do /usr/share/themes ale nie pokazuje motywu w ‘Preferencje wyglądu’.

Bardzo proszę o pomoc.

nie rozumiem troche tego co napisałeś. usunąłeś motyw. skąd jak i co chciałeś dokładnie zrobić?

Napisz krok po kroku co zrobiłeś że usunąłeś motyw i jaki motyw? Domyślny? Jak Wersja Ubuntu? tzn. GNOME.

Jeżeli chcesz zrestetować całe ustawienia pulpitu i motywów możesz usunąć z plików ukrytyk folder home/użytkownik/.config, home/użytkownik/.gconf, home/użytkownik/.gconfg

Jak coś mi nie wyszło z motywami albo z ustawieniami zawsze usuwałem te foldery, Ubuntu (a dokładniej GNOME) powraca do domyślnej konfiguracji motywy (czyt. do takiej jak po świeżo zainstalowanym systemie.

A czy jeżeli chodzi o ten usunięty motyw systemy to czy nie zostały przypadkiem po nim jakieś “niedobitki” typu ikony czy elementy sterujące? Jeżeli tak to trzeba się tego pozbyć bo inaczej są problemy z ponowną instalacją theme.