Jak poprawnie wykorzystać Bidefender Free

Jestem całkowitym laikiem i proszę o wyjaśnienie - radę bo to już 3 anty vir. :help:  Nic nie rozumie. Zainstalowałam Bitdefender free wczoraj - była jedna aplikacja: Antyvirus Free Edition 160KB. Dzisiaj są już dwie aplikacje dołączyła się: Antyvirus Free Edition x 86 (9,46 MB). No i od dzisiaj nie mogłam się połączyć z żadną str. nawet moje pliki nie chciały się otwierać - mielił…Zresetowałam to się poprawiło, ale dalej nagrzewał. Teraz po prawie 3 godz. jest ok. Co oznacza ta druga aplikacja. W programach i funkcjach też widać, że się zainstalowały dwa. Mam W. Vista. :frowning:

Przeskanuj system bitdefenderem, bo rozumiem wgrałaś takiego http://www.dobreprogramy.pl/Bitdefender-Antivirus-Free-Edition,Program,Windows,38429.html ?

Te inne wykasuj, a przy skanowaniu gdy bitdefender wykryje jakieś zagrożenia usuń je.

maja830

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Własnie o to chodzi, że pozostałe odinstalowałam: zawsze był tylko jeden. Obecnie chodzi właśnie o ten, który linkowałeś. Nie ma takiej opcji żeby skanować - tak wychodzi, że sam to robi albo ja nie potrafię go odpalić. Najpierw ściagnęła się jedna aplikacjia 160 KB, a po ok. 8 godz. druga Antyvirus Free Edition x 86 (9,46 MB). Zdaje się, że tą drugą trzeba jakoś aktywować. Boję się już cokolwiek robić na tym lapku, gdyż zaczął być histeryczny jak pisałam. ](*,) Vir też do bólu w sieci, str. z rozkładem jazdy zablokował mi z powodu wykrycia malaw… czy coś takiego. Proszę o info,może ktoś instalował ten anty vir

Miałam problem nawet z zalogowaniem się na tej stronie :frowning: