Jak poradzić sobie z UNDERGROUNDEM 2

przyślijcie mi na moją skrzynkę r.spala11@vp.pl kody do UNDERGROUNDA 2 plisek

http://www.kody.obywatel.pl/wyswietl.ph … erground_2

Kolega prosił na maila :smiley:

Nie uwazasz, że czasem trzeba dać coś z siebie :o

na kodach graja lamerki, lolki i piiiiiiiiiiiiiiiii czitery :evil: :evil: :evil: :evil:

Może tak trochę więcej kultury :? :?

fiesta

Wlasnie! Nie gra się na kodach bo kody sa po to zeby rozmaicić grę jesli ja juz niestety przeszedłes

Uzywam kody gdy sa mi koniecznie potrzebne :lol: Ale jak narazie dobrze mi idzie gram bez kodow jestem na 37% :stuck_out_tongue: A mam go kilka dni :!:

Ja bez kodów przeszedłem 1 i żałuje bo zajeło mi to aż 4 dni !!

No ja was teraz nie rozumiem. Jak kolega chce kody to po co komentujecie to że się nie gra na kodach że się traci przyjemność i takie tam inne. Oczywiście się z wami zgadzam :lol: , ale koleś prosząc o kody wie chyba i zdaje sobie sprawę że może mieć mniej przyjemności z grania. Jak sobie kolega poradzić nie może to sięga po kody :!: proste :wink:

do Red

kody mi nie działaja więc tobie cheba terz nie będą !!

ja jak coś t użyłbym sobie tyl;ko jednego… na kase! żebym mógł wykupić wszystkie bajerki i spobujać się wyczesanym wozem :]

PS

a moze ktoś wie skąd wziąc polską wersję do gry. jakieś spolszczenia labo nakładkę czy coś tam…?

Polskiej wersji nie ma…

Nie umiesz anglika… przeciez w tej grze jest on nie potrzebny…a jesli ejstes na maxa zielony to zacznij kuc…