Jak poradzić sobie ze 100%-wym użyciem procesora?

Witam

Próbowałem już chyba wszystkiego moje logi HiJackThis są ok Losi z Silent również…

To już chyba mój ostatni post przed formatem niestety ostateczność

Proszę pomóżcie

spróbuj użyć programu do odzyskiwania uzycia procka :!:

przed formatowaniem zrób najprostszą rzecz w tej sytuacji - sprawdż w menedżerze urządzeń, który proces ma taki apetyt na czas procesora

Będąc na necie to wiadomo Firefox 76972K

następnie explorer.exe 34020K

svchost.exe 23660K

ale niestety nic mi to nie mówi

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 17:38

no ok ale jakiego programu mam konkretnie szukać ???

ram cleaner 1.40 xp jest po polsku i likwiduje nadmierne uzycie ramu.

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 20:58

gdyby był problem ze znalezieniem go to jutro przez skypa lub gg moge przesłać.

Właściwie to nie wiem o co ci chodzi a napisałeś

następnie podajesz użycie pamięci przez procesy

A nic nie piszesz co konkretnie dolega kompowi u mnie jest dużo większe zużycie pamięci (np.firefox 144 116 K),ale nic złego się nie dzieje i nie mam zamiaru robić formata.

:slight_smile:

spróbuj TuneUp Utilities 2007 powinien pomóc

Dokładnie… masz kolumnę w Menedżerze Zadań pod tytułem CPU , z niej spisz co pożera proca.

A więc przy każdy programie który uruchamiam zużycie procesora daje 100% pomijając ten fakt.

Komputer faktycznie nie jest nowy ale wcześniej mogłem grać w większość gier (NFS underground czy Fifa WC 2006) , niestety teraz mam problemy z praktycznie każdą( DSJ3 się wiesza, Stunt GP gdy jest wiecej samochodów obok chodzi klatka po klatce)

Ostatnio robiłem skan programem antywirusowym Avast którego obecnie mam wykrył mi 2 wiry które już usunąłem a wczoraj następne 4 w systemie może to jest problem

Następnie AVG-AntySpyeware było kilka ciasteczek usunąłem je i nie wiem co jeszcze mogę zrobić

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 19:14

Używam tego programu codziennie może zbyt często?