Jak postawić serwer na IP wewnętrznym

Otóż, mam taki problem, mam IP wewnętrzne (jestem w sieci) i chce postawić serwer w pewną gre. Serwer jako taki moge postawić ale osoby poza moją siecią go nie widzą. Moge coś z tym zrobić?

Program typu Hamachi, tworzy on sieć, na win98 nie działa. Z ip wewnetrznym nie wiem czy postawisz serva dla osób z poza sieci. Może admin sieci coś zrobi…?

ja mam tak niezwykle inteligentnego administratora siecie ze na 100% nic nie poradzi…

To pozostaje:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … hi+1.0.2.5

Wszyscy którzy chcą wejść na serva również sciągają i podłączają się do sieci.

na hamachi może zakładać gry osoba z wewnętrznym ip, sam tak kiedyś robiłem, ale teraz na twoim miejscu zwróciłbym się do administratora sieci o nadanie zewnętrznego ip, ma taką możliwość. Wiem to z doświadczenia. Jeżeli admin powie, że się nie da, to chyba jest niezbyt ten tego :shock: .

Powiem tak, jeżeli na Hamahi wejdzie z 15 osób i wszyscy będą grać to pingi będą troszkę duże… Może zrzucić się w tyle osób ile chce grać np. na serwer i miesięcznie każdy by płacił jakoś po 3 zł (slot prywatny).

A w jaką chcecie grać gierkę ??

Sielly , niestety różni są ludzie i wiem że nie każdy admin zechce dać ci zewnętrzne ip.

W takim wypadku polecam Hamachi lub tak jak napisał rafik14 zakup serwera.