Jak poustawiać foldery?

Jak poustawiać foldery wg własnego upodobania. Foldery ustawiają się alfabetycznie, można sortować malejąco lub rosnąco. Chciałbym ustawić je według swojego upodobania. W Viście “chwyta” się folder i przestawia w wybrane miejsce, jak to zrobić w 7’ce?

Normalnie - analogicznie tak samo, tylko musisz przestawić w prawym górnym rogu opcję ‘More options’ na inne ikony, bo listy nie można przecież ustawiać jak się chce, będziesz miał problem z tym jak zastosować opcję żeby taki rodzaj ikon pokazał się automatycznie we wszystkich folderach… napisałem dziś w nocy o tym temat… MOŻE ktoś odpowie…

Ja nie mam listy, mam kafelki i nie mogę przeciągnąć w inne miejsce. Folder wraca z powrotem.

Mam tak samo i nigdzie nie mogę znaleźć jak to ustawić.

Dodane 10.05.2009 (N) 22:19

Czy ktoś znalazł rozwiązanie?

Dodane 10.05.2009 (N) 22:22

Czy ktoś znalazł rozwiązanie?

Dodane 10.05.2009 (N) 22:22

Czy ktoś znalazł rozwiązanie?

Przyłączam się do pytania. Znalazł ktoś rozwiązanie?

Tutaj screen innego użytkownika forum obrazujący o co chodzi:

http://img265.imageshack.us/img265/8265/obrazekw.jpg

Używam W7 już 3 miesiące i ani nie znalazłem sposobu na luźne rozmieszczenie folderów (jest tylko alfabetyczne) ani jak zrobić żeby wszystkie foldery w kompie zamieniły się na np “kafelki”.

zal to proscizna, i ty masz 7?, czy wogóle umiesz go obsługiwac?

@Eidems a to ciekawe, iz to taka proscinza… Własśnie z Microsoft TechNet dowiedziałem się, ze opcja “luźnego” sortowania katalogów została usunięta z Windows 7. Podobno ma tą opcje w przyszłosci wprowadzić jakaś aktualizacja.

chodziło mi o ikony ze bardzo łatwo poustawiać wszystkie zeby były kafelkami itp