Jak przedłuzyć słuchawki?

Otóż kupiłem dziś słuchawki do mp3 ale chciałbym używać ich do komputera, ale niestety są one za krótkie. Będę używał ich tylko do komputera ale chciałbym je przedłużyć tylko za bardzo nie wiem jak :confused: ma ktoś jakieś rady ? mam też jeszcze drugie słuchawki od któych mogę użyć kabla i je przedłużyć tylko nie wiem jak … dziękuj za przeczytanie posta i za odpowiedź

W sprzedaży są dostępne specjalne przedłużacze, bo jakoś nie radzę Ci robić z dwóch przewodów słuchawkowych jednego :smiley:

a ile taki przedłużacz może kosztować ? a czemu nie radzisz poeksperymentować :smiley: ?

a około 10 zł

hmm… okej bo w zwyklych sklepach elektornicznych raczej tego nie ma … a na jakeij zasadzie dzial ten przedluzacz i jak wyglada :smiley:

na allegro znalazłem takie coś http://www.allegro.pl/search.php?string=przed%C5%82u%C5%BCacz(…)

Link rozjeżdżał Forum. Proszę na przyszłość samemu je skracać.

boczi

Jest to kabel, ma koncówke tak zeby podpiac do kompa, a wejscie takei abys mógł wpiac koncówke od słuchawek, wiem ze Media Markcie jest cos takiego bo sam kupowałem, a cena zalezy od długosci kabla.

Złączono Posta : 01.10.2006 (Nie) 15:49

Oto własnie mu chodziło, to jest to … :stuck_out_tongue:

ok dzieki :slight_smile: poszukam w sklepie jakimś :slight_smile: