Jak przedłużyć windows 7

Witam mam do pnstwa ważne pytanie mianowicie właśnie pobieram windows 7 ale to jest chyba wersja na 30dnia a ja bym chciał ją troche przedłużyć np. na 60 dni albo więcej albo wogule ją całkiem na zawsze przedłużyć posiadam orginalnego windowsa viste ultimate czy wersja beta windowsa 7 jest legalna?czy stary z visty wejdą na 7 zależy mi na tym bo mam w domu 2 laptopy i dwa komputery na moim i siostry jest vista i mimo mojego sprzętu chodzi jak… i windows xp też orginał .Czy to prawda że windows 7 jest szybszy niż vista jak to możliwe proszę o odpowiedz

Wersja Beta Windows 7 działą do 1 sierpnia bodajże, lub do 31. Stery automatycznie się zainstalują, jeśli nie to napisz, a my ci damy linka do sterów. Na zawsze Bety nie przedłużysz, jedynie final bedzie na zawsze. Ale jak ty możesz pobierać W7 jak już Microsoft usunął z serwerów, masz klucz do Bety?

@EDIT: Windows 7 jest dużo szybszy od Visty, przynajmniej u mnie, bo nie nawaliłem tylu programów zbędnych, tylko najpotrzebjniejsze; GG, Skype, może jakaś 1 gra i tyle. Pozatym na W7 nie ma napchanych tylu niepotrzebych aplikacji co na Viscie. Też się na poczatku zdziwiłem jak do szybko śmiga.

Niestety, wersji testowej windows 7 nie da się przedłużyć.

Tutaj można było uzyskać za darmo klucz do windows 7 beta za darmo:

http://technet.microsoft.com/en-us/eval … 53205.aspx

Wymaga posiadania microsoft live id, czyli konta na stronach microsoftu które możesz w każdej chwili założyć o ile jeszcze nie posiadasz.

Klucz można cały czas pozyskać - tylko obrazy instalacji zostały usunięte.