Jak przejsc misje w CS: condition zero?


(system) #1

jak w temacie! jest to misja gdzie musze zlokalizowac i zabic vip-a! znalazłem go ale jak sie dostac do niego?? jest w jakimś domku za szybą ale jak wejśc do tego domku?? prosze o odp. z góry thx!


(Laki000) #2

a przez szybę do niego strzelać ? CS ma to w sobie ze da sie takie cuda wyprawiać jak np strzelanie przez sciany


(system) #3

nie pomogło! w celach misji jest: eliminate vip behind bullpuproof gloss (czy coś takiego) o co chodzi??


(Bandita1991) #4

wyeliminuj vipa za kulooodporną ścianą :stuck_out_tongue:


(Grzegorz O 11) #5

o boze jak wy macie takie problemy to mi rece opadaja. Gram w cs-a 6lat, znam każdą mapę z podstawowych na pamięć i kilkaset innych…

Napewno mogę ci jakoś pomóc - wystraczy, że podasz nazwę mapy i już… :D.

ps. podaj swój login do steama to wtedy dodam cię do friends i sobie razem zagramy :wink:


(system) #6

motorcade assault!


(Grzegorz O 11) #7

no jak wytłuczesz wszystkich to np. bierzesz wiatrówkę stajesz pod ścianą tam gdzie masz apteczki i strzelasz przez obramowanie(drewniane) okna mu po nogach to samo możesz zrobić augiem niestety pistolet i pompka nie przestrzelą .


(system) #8

mam proble z kolejną misją :confused: na początku lece helikopterem, później pojawiam się z dwoma kolesiami, ichodze pojakiej rzece. dochodze do tego rozbitego samolotu dostaje nowy cel misji i lipa! nei wiem co mam zrobic! przed tym rozbitym samolotem jest mina! pamżcie prosze;)

Złączono Posta : 22.06.2007 (Pią) 13:50

czy ktoś mi pomoże??


(Sebekszreder) #9

musisz wejsc do samolotu z tylu masz bron i amunicje potem wychodzisz z samolotu 2 wejsciem i wchodzisz na samolot i kucasz i przechodzisz potem nozem rozcinasz drzewo dalej to sobie poradzisz :slight_smile: odkrylem to dzisij jak zagralem w csa ;p (gram 2 dni)