Jak przekierować porty?

Jak przekierować porty aby torren chodził szybciej i czy jest jakis program do tego???

pogadac z adminem sieci

by proxy sieci umiescil na liscie torrent np.

i wam podal

No niestety w sieciach tak jest ze tymi rzeczami rządzi administracja :slight_smile:

TO wiem ze administracje rządzi tylko jak ma to zrobic przez router??? :Prosze o dokładny opis :wink:

Coś chyba nie masz dobrego zdania o swoim adminie, jesli wątpisz że nie bedzie umiał przekierować ci portu :wink: :smiley:

Ale ok - musi wejść na router przez przeglądarke wpisując w adresie IP wewn routera, zalogować się, znaleźć w opcjach konfiguracji “Port Forwarding”, kliknąć, wpisać odpowiedni port i IP wewnetrzene kompa dla którego ma być przekierowanie i zatwierdzić zmiany. Tyle. Pozdrów swojego admina! :slight_smile:

jaki router najczesciej wpisujesz port/port/typ portu/ip w routerac hsprzetowych sapisujesz i git

pozdrawiam w Planetach taki cos sie nazywa Virtual Server

pozdrawiam

no włąsnie ja mam problem bo mi radio nie dziła cos mi blokuje mam wejsc przz prezegladarke do rutera tak i cos zmienic a na jaki porty prosze pomózcie

Stary jeżeli masz router a niewiemy jaki przekierowanie jest proste , konfiguracja routera sprzętowego przebiega praktycznie zawsze za pomocą przeglądarki jakiej chcesz, jak kupowałeś router napewno zauwarzyłes ze jest tak amala ksiażeczka jest tam krotka wzmianka jak to odpalic i skonfigurować routerka u mnie trzeba poprostu wpisac 10.0.0.2 , potem user, haslo i juz sobie konfigurgujesz. W zależności jaki masz router, sie inaczej nazywa :slight_smile: , w planetach to Virtual Server, w inyych routerach czasami Port Forwarding itp. itd. wchodzisz tam i wpisujesz port,port,TCP albo UDP,IP ,to wszystko jeszcze potem submit i save. Router sie przepali i bedzie git, sa tez takie opcje jak DMZ Demilitaryzation Zone, jak sobie ustawisz Enable i ponizej twoj IP bedziesz mial wszystkie przekierowane porty ;). baw sie dobrze torrent to 6881 TCP, czyli tak:

6881 6881 TCP twoj IP

pozdrawiam

Ja mam router F@st 1400 i w konfiguracji, ani nie ma PORT FORWARDING, ani VIRTUAL SERVER :confused: I co tu zrobić ? Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś pomógł przekierować porty albo po prostu zwiększyć mój transfer na BitSpiritcie :slight_smile: Naprawdę wdzięczny!