Jak przekonwertować plik z cache?

witam,słuchałem mp3 z z playera na pewnej stronie internetowej i zapisało się w pamięci podręcznej w operze 10.10,ale niestety nie mogę żadnym programem tego odtworzyć:( jest jakiś program który przekonwertuje mi to na mp3? a dodanie rozszerzenia mp3 nic nie daje:( i nie jest to format flv jest tylko plik jakby bez formatu,może jest jakiś program do odtwarzania nieznanych plików i konwertowania bo winamp tego nie odpala:(

http://nirsoft.net/utils/video_cache_view.html

no dzięki program ciekawy może się przydać:) ale chyba nie w tym przypadku nie moze mi odczytać cache z opery:(

Wystarczy zmienić nazwę na .mp3 przy filmach na .flv …Działa na 100% przy IE,może i w operze .

Ja takie pliki kopiuję do innego katalogu dodając rozszerzenie .mp3 i zawsze to działa.

No chyba, że akurat radyjko internetowe ma kaprys nadawać strumień w ogg czy innym asf-ie :slight_smile:

no właśnie u mnie nie:( i co mnie bardzi dziwi piosenka ma 5:20 a ma 970kb i całkiem normalna jakość :roll:

a w tabeli typ pliku to jest tylko plik i nie da się nawet zrobić otwórz za pomocą…bo chciałem spróbować zeby użył “poszukać odpowiedniego programu sieci w web”

Otwórz plik w Notatniku i w tym bajzlu, który zobaczysz może uda się wyśledzić co to jest za format. Większość plików ma na początku zapisany nagłówek i/lub inne metadane. Czasami można coś niecoś wywnioskować.

Jest jeszcze jeden sposób. Nie w 100% skuteczny ale często działa. Windowsowy port uniksowego narzędzia file. Działa w konsoli (wierszu poleceń) ale jest w sumie bardzo prosty w obsłudze -> file.exe

PS. http://gnuwin32.sourceforge.net/packages/file.htm

PS. 2. Teraz doczytałem do końca :). 970kb i ponad 5 minut? Nie jest to przypadkiem jakieś RealAudio?

Na moje to albo AAC lub OGG.

no raczej nie jest czasami używam total commander zazwyczaj każdy plik pokazuje jaki format a w tym pliku nic nie wyświetla

Dodane 16.09.2011 (Pt) 19:14

“Na moje to albo AAC lub OGG” audacity bo go raczej odpalił gdyby był OGG