Jak przekształcić blok Unser Info?

Witam !!

logowanie1.jpg

I tutaj moja prośba:

Chciałbym aby jak ktoś jest zalogowany miał pod rękom “wylogowanie” czyli żeby było dorobione takie coś wyloguj.jpg

Czyli żeby graficznie to wyglądało coś w tym stylu:

wks.jpg

p.s. i ważne zeby ten “panet” wylogu p=byl oddzielony kreską od użytkownikow on-line (taką samą kreską ja w bloku Unser info)

link do kodu bloku: http://www.adamsx.republika.pl/block-User_Info.php

Dodaj ten kod

if (is_user($user)) {

	$content .= " "._UMBEXIT."";

}[/code]




Między linijkami

[code] $content .= "


podaj URL do bluku Unser menu bo ja go nie mam i nie pokazuje mi sie obrazek

icon_logout.gif

Skopiuj ten obrazek do images/blocks/

A jak zrobić w kodzie żeby ten link nie wychodził poza słowo “wyloguj” ??

http://www.SpeedFight.pl

lol.JPG

Adam_SX usuń z linków podkreślenie. W skórce. :smiley:

Powstanie taki blok.

block2uu.jpg

wstawiłem tak i zobacz sobie http://www.SpeedFight.pl po lewej stronie jest na samym dole !!

Ja tego nie zobacze bo nie jestem zalogowany. :slight_smile: Ale wiem o co ci chodzi. :wink:

Wyłącz podkreślenie w pliku style.css w skórce na TEXT-DECORATION: none}

Dokładnie w

A:link {BACKGROUND: none; COLOR: #B18D00; FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica; TEXT-DECORATION: none}

a podaj dokładniej gdzie ten plik style.css się znajduję

Themes/nazwa skórki/style

A:link {color:#000000;FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica;text-decoration:none}

A:active {color:#000000;FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica;text-decoration:underline}

A:visited {color:#000000;FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica;text-decoration:underline}

A:hover {color:#465584;FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica;text-decoration:underline}

.title {BACKGROUND: none; COLOR: #000000; FONT-SIZE: 14px; FONT-WEIGHT: bold; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica; TEXT-DECORATION: none}

.content {BACKGROUND: none; COLOR: #000000; FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica}

.block-title {BACKGROUND: none; COLOR: #FFFFFF; FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica}

.storytitle {BACKGROUND: none; COLOR: #FFFFFF; FONT-SIZE: 11px; FONT-WEIGHT: bold; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica; TEXT-DECORATION: none}

.storycat {BACKGROUND: none; COLOR: #000000; FONT-SIZE: 10px; FONT-WEIGHT: bold; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica; TEXT-DECORATION: underline}

.boxtitle {BACKGROUND: none; COLOR: #FFFFFF; FONT-SIZE: 10px; FONT-WEIGHT: bold; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica; TEXT-DECORATION: none}

.boxcontent {BACKGROUND: none; COLOR: #000000; FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica}

.option {BACKGROUND: none; COLOR: #000000; FONT-SIZE: 10px; FONT-WEIGHT: bold; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica; TEXT-DECORATION: none}

.tiny {BACKGROUND: none; COLOR: #000000; FONT-SIZE: 10px; FONT-WEIGHT: normal; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica; TEXT-DECORATION: none}

.small {BACKGROUND: none; COLOR: #000000; FONT-SIZE: 9px; FONT-WEIGHT: normal; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica; TEXT-DECORATION: none}

Dobrze mam?? bo mi nadal pokazuje sie ta kreska

Pierwsze cztery zamień na ten. :smiley:

A:link {color:#000000;FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica;text-decoration:none} 

A:active {color:#000000;FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica;text-decoration:none} 

A:visited {color:#000000;FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica;text-decoration:none} 

A:hover {color:#465584;FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica;text-decoration:none}

a jak zrobić ze jak sie najedzie to sier podkreśla?

A powiedz do czego służy każdy z nich

Proszę bardzo. :wink:

A:link {color:#000000;FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica;text-decoration:none} 

A:active {color:#000000;FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica;text-decoration:none} 

A:visited {color:#000000;FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica;text-decoration:underline} 

A:hover {color:#465584;FONT-SIZE: 10px; FONT-FAMILY: Verdana, Helvetica;text-decoration:none}