Jak przenieść G-G do innego komputera (Win 7)

  1. Chodzi mi o przeniesienie G-G 6 ze stacjonarnego (XP) do laptopa (Win 7).

Czy jest taka opcja typu export/import, czy w inny sposób.

I drugie pytanie.

  1. Chciałbym utwarzać i zapisywać (np. na pulpicie) dokumenty w folderze Microsoft Office Word 2007.

Tak jak to miałem w XP-ku.

W laptopie z Win 7 nie ma takiej możliwości - jest systemowo WordPad. A ten jest uboższy w funkcje.

Czy można jakość wrócić i korzystać z tamtego Worda w nowym laptopie z Win 7 ?.

Jest w nim wprawdzie M.Word Starter 2010. Ale to nie działa, albo ja nie potrafię.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

S.

w xp nie ma worda też jest wordpad(no chyba że zainstalujesz worda)

jeśli masz pytę z wordem to tak(wersja oem to tylko jeśli tylko zmieniasz system a box to możesz bez problemu)

a co z gg to nie wiem gdzie takiego starocia uchowałeś ale jest tam opcja(albo w 7) wyślij(eksport) do servera albo coś takiego na pewno jest a później na 2 ściągasz(import) z servera

jak zrobiłem gdzieś błąd to niech ktoś mnie poprawi nie stety nie korzystam z gg tylko z wtw albo czasami z aqq (przynajmniej są bez reklam i nie obciążają tak komputera)

edit

poprawiłem

W Gadu Gadu, jak dobrze pamiętam, jest opcja eksportu listy kontaktów na serwer, nawet w wersji 6, jak mnie pamięć nie myli. Przeszukaj opcje programu najlepiej. Po wykonaniu tej operacji możesz zainstalować GG na drugim komputerze i po zalogowaniu na swój numer zaimportować listę kontaktów.

@up - import = odebranie, eksport = wysyłanie => tak na przyszłość :-).

Aby mieć Worda na Windows 7, musisz go najpierw zainstalować.

Widzę, że masz tam też Office 2010 Starter. Zawarte są w nim programy Word 2010 i Excel 2010, nieco zmodyfikowane wersje tego, którego Ty używasz. Możesz go spokojnie usunąć poprzez Panel Sterowania :arrow: opcja Programy i funkcje.