Jak przerwało pobieranie w Internet Explorer to...?

Jak przerwało pobieranie w Internet Explorer to jak temu zaradzić żeby znów się pobierało od momentu przerwania jest taka opcja albo czy jest jakieś miejsce gdzie jest spis tych przerwanych czy coś???

Nigdy o czymś takim nie słyszałem, ale od czego są menedżery pobierania takie jak FlashGet :slight_smile: Ściąganie przez IE zostaw na mniejsze pliki, przy tych większych można nerwy stracić, kiedy przerwie ci połącznie przy 99% ściągniętych.

Nie ma takiej możliwości. Zainstaluj sobie jakiegoś dowlanda. :smiley:

No dabra zainstalowałem Flesh Get’a z waszego vortalu … :smiley: to w jego opisie jest ze sam przechwytuje jak dam na napisik pobierz a on coś nie bardzo i pobiera mi właśnie to stare coś co jest chyba razem z Explorer’em zainstalowane. :roll: Co mam zrobic żęby on jakoś automatycznie łapał to pobieranie albo jak go usterowac na to???

w IE najlepiej uzywac menadzera pobierania plikow wlasnie: typu Dap,GetRght czy NetAnts ewent. flashget

innej rady niema ,ewent. zmienic na inna przegladarke

:wink:

PPM i download with Flash Get

musisz posiadać programik, który alternatywnie moze pobierać plik z różnych żródeł, co zapobiega rozczarowań przy stracie któregoś z nich :wink:

Niektórych plików nie łapie automatycznie. Jeśli Ci nie złapie, to aby pobrać Flashgetem kliknij na plik który chcesz pobrać prawym klawiszem myszy i wybierz polecenie " Ściągnij przy pomocy Flashgeta".