Jak przyciągnąć użytkowników?


(Agateczka Buziaczek) #1

Witam posiadam forum. Forum ma 2 dni podglądało je 100 osób ale na forum są tylko 4 osoby w tym 1 użytkownik bo reszta to admini i moderatorzy.

Jak przyciągnąć użytkowników?


(Adjweb) #2

Malutkaaaa chce być bogaty co zrobić ?

Jaka tematyka chociaż powiedz :slight_smile:


(matty24) #3

Pozycjonuj, reklamuj na forach, może zrób jakiś konkurs. No i podaj jaka tematyka. Możesz mi wysłać link na PW :slight_smile:


(Agateczka Buziaczek) #4

Forum jest wielotematyczne :wink:


(lith) #5

Na forum musi być coś co je odróżni od innych. Poza tym cięzko tak od 0, bo nikt nie będzie chciał się rejestrować na forum z kilkoma użytkownikami… więc tu jest błędne koło. Potrzebujesz tych kilkunastu osób, któe by rzeczywiście o czymś tam intensywnie dyskutowały, tak żeby trafiający tam mieli co poczytać i się do czego dołączać co by ich mobilizowało do rejestracji. Do tego wielotematyczne… co to jest? Zazwyczaj fora są z czymś konkretnym związane, trafiają na nie ludzi o określonych zainteresowaniach i dopiero potem rozwijają się dyskusje na jakieś inne tematy i tworzy się społeczność.


(system) #6

1.Popracuj trochę nad forum, zrób szate graficzną, dobrze nazwij tematy. Po prostu poświęć nad nim tochę czasu.

2.Pozycjonowanie:http://www.web-marketing.pl/pozycjonowanie-stron/

3.Napisz kilka maili do znajomych na zasadzie łańcuszka-“zajrzyj i zarejestruj się, napisz znajomym, żeby oni napisali swoim znajomym itd” :wink:

4.Gdzie wolno, to rozreklamuj forum- zrób banner w GIMPIE czy PHOTOSHOPIE czy w jakimś innym programie graficznym i pokaż go na jakieś stronie.