Jak przyczepić router z tyłu monitora nie niszcząc niczego?

Cześć,

postanowiłem trochę “przemeblować” moje miejsce pracy. Na pierwszy ogień idzie router. Chciałbym go gdzieś schować, jednak nadal mieć prosty dostęp do niego. Tak więc ubzdurałem sobie, że przyczepię go do tyłu monitora. Właśnie… jak? Chciałbym jakąś nieinwazyjną metodą, coś, co można łatwo usunąć - jak się w wiercę, to będzie za późno (mam taką klapę, w którą mógłbym się wwiercić. Do tego jeśli chciałbym w przyszłości odsprzedać monitor, to już - x złotych, za dziurawa obudowę.

Router to TP-LINK TD-W8910G - ma on od spodem takie dwie wnęki, o którą mogę zahaczyć śrubę. Myślałem nad haczykami, gdzie w każdej chwili mogę zdjąć router, jednak nie mam pojęcia, co spełni zadanie i odczepi się przy byle popchnięciu czy też poruszeniu biurkiem/monitorem.

Jako że na forum jest o wiele więcej głów i umysłów, niż ja mam do dyspozycji, prosiłbym, o jakieś porady.

Dodam, że myślałem, aby postawić go na jednostce, ale to dla mnie takie “nieoryginalne”, nieefektowne i co najważniejsze router narażony jest na zmiażdżenie/upadek (często kładę jakieś książki czy coś na “budzie”, albo wysuwam/wsuwam, chwila nieuwagi i pach, router na ziemi)

Dziękuję z góry za zainteresowaniem się tak błahym tematem.

Spróbuj użyć taśmę dwustronnie klejącą. Powinno się udać.

Rzepą to załatw :smiley: :smiley:

Niestety, router ma płaską powierzchnię, a tył monitora jest lekko zaokrąglony, przez co się w ogóle nie trzyma.

Hmmm, nie głupi pomysł. Jak będę miał chwilę wolnego, to przeskoczę się do jakiegoś sklepu po rzep :slight_smile:

A może ktoś ma coś innego ;)?

Rzep musiałbyś przyczepić/przykleić do monitora oraz routera… Moim zdaniem najlepsza byłaby obejma… Tzn trzyma się góry monitora oraz routera coś jak by pręt ale szerszy, coś jak obejma to zaciskania rur. Ale w kształcie litery “C”. Oryginał takiej obejmy to “O”… Więc wystarczy obciąć z dwóch stron aby wyszła z tego litera “C” i uformować to, tak aby pasowało. Takie jest moje zdanie. Może ktoś inny miałby lepszy pomysł:)

Pozdrawiam.