Jak przygotowac dwa pliki nrg do wypalenia na plytce

Mam dwa nrg (obrazy płyty cd)- 29MB i 606 MB otworzyłem je w demonie i gdy chciałem wrzucić na płytkę , ale w oknie przygotowania do wypalania jest wybór pliku, niestety nie da sie wybrać dwóch czyli całości - ten g*** program tego nie potrafi.

No nic myślę zrobię z tego ISO - plik>konwertuj do ISO>ok. -wyszedł z tego .rar z plikami nrg w srodku- czyli nic .

Zapisz do pliku - nie pomaga z tego samego powodu, wszelkie inne możliwości takze lezą.

Łączenie plików w jeden nie jest możliwe- po prostu nie da sie.

Pytanie jak wypalić ten plik 635MB na płycie cd ?

Chyba WinISO ma opcje jak scalanie, a jeśli nie tak to wyciągnąć pliki z tego małego obrazu i dorzucić WinISO do obrazu większego i dać zapisz i wypalić.

ngr to też jest obraz płyty coś jak iso tylko inaczej :wink: o ile pamiętam jest to obraz z nero

spróbuj UltraIso

Dzięki .

Program jaki sprawdziłem to Ultra ISO działa nawet dobrze -tzn. rozpakowałem obraz płyty i mam zawartość w folderze ( w sumie to co chciałem działa, znaczy chodzi o zawarte tam aplikacje: szkolenie. exe) i myślę ,że przynajmniej chwilowo nie będę go wypalać. Problem leżał w dostaniu się do zawartości obrazu -początkowo czekałem z płytą u boku, ale teraz…