Jak przyłączyc sie do sieci intenet?

witam

mieszkam w małej miejscowości, chce załozyc internet w domu, ale przewodowy odpada, bo nie opłaca sie ciągnac do mnie lini, tak mi powiedzieli w pewnej firmie telekomunikacyjnej:), jest dostęp przez sieć radiową, ale tez odpada bo kosztuje 70 zl 512 kb i do tego połowę dni w miesiącu nie ma dostepu do sieci. W jaki inny sposób moge sie łączyć z internetem?, może droga satelitarna albo slyszlaem ze jest jakieś WI Fi, nie jestem za dobry w temacie sieci. wiec prosze o wytłumaczenie w miare jasno odpowiedzi:) pozdrawiam

Najlepiej to się przeprowadź :stuck_out_tongue: . Ale tak na poważnie to satelita odpada bo jest za droga pozostaje ci tylko internet z sieci komórkowych ,

ale odradzam orange bo to kaszana ,ery nie znam ale z tego co wiem to ładnie chodzi plus z tym że też się cenią ewentualnie popytaj jeszcze w Playu.

WiFi to nic innego jak Internet radiowy.

Mam od 2 tygodni ORANGE FREEDOM , chodzi jak burza, w nocy podczas ściągania czegoś prędkość na poziomie 200-250kb. NIe wiem jak z limitem bo podobno jest 3GB ale jeszcze mi hula szybko.